
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Opel Zafira
2.2 Temptation VOL AUTOMAAT! 7PERSOONS l 1e eigenaar! NL AUTO! Navi l Cruise l Airco ECC l PDC V+A l Trekhaak l DEALER

Opel Zafira
2.2 Temptation VOL AUTOMAAT! 7PERSOONS l 1e eigenaar! NL AUTO! Navi l Cruise l Airco ECC l PDC V+A l Trekhaak l DEALER
€ 3.4902008187.224 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 31 maart 2008 |
| APK | 27 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 34.309 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 243 - € 268 |
Omschrijving
Rechtstreeks van de 1e eigenaar afkomstige Zafira 150PK automaat, KMST NAP, NL AUTO, GEEN IMPORT!, Dealer onderhouden, 2 sleutels, Boekje compleet afgestempeld aanwezig van service! Recent nieuwe RDW APK keuring gehad met RDW steekproef, Kleine beurt, en nieuwe ACCU! Voorzien van vee luxe, volledig automaat, 7 persoons, airco ecc, cruise control, trekhaak, pdc v+a, lm velgen, elek pakket, navi!
Opel maakt technologie van de toekomst voor iedereen bereikbaar. Vandaar de slogan 'De toekomst is voor iedereen'. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Winterse omstandigheden? Geniet dan van het comfort van de stoelverwarming! Tot de voorzieningen van deze auto behoren 16 inch lichtmetalen velgen en getint glas.
Met de knoppen op het stuur regelt u het audiosysteem, terwijl u uw blik op de weg gericht houdt. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige electronic climate control. Hoeveel ruimte u nog heeft bij het insteken? De parkeersensoren laten het weten! Da's gemakkelijk! De elektronische systemen in deze Opel helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. Er is ook cruise control aan boord, om met een constant tempo ontspannen en zuinig te rijden. De uitrusting van deze Opel is met automatisch dimmende binnenspiegel, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, toerenteller, bagage afdekhoes en bekerhouder behoorlijk compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Opel Zafira samen. Banden met te weinig lucht zorgen voor meer brandstofverbruik en meer uitstoot. Met het bandenspanningscontrolesysteem krijgt u op tijd een waarschuwing.
Er is nog meer te vertellen over deze auto, maar dan moet u hem ook zelf ervaren. U bent van harte welkom om hem te bekijken en om een proefrit te maken. Wij informeren u graag over de mogelijkheden zodat u conform uw wensen met een gerust hart de toekomst tegemoet kan rijden. Voor meer informatie over deze auto en ons bedrijf verwijzen wij u graag door naar onze internet site www.autogroothandelvansusteren.nl
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Hoofdsteunen actief
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Brilliant kleur
- Metaal-/micakleur
- Warmtewerende voorruit
Overig
- achterruiterwisser
- afdekscherm bagageruimte
- AUX/USB aansluiting
- Bekerhouders
- dashboardkastje
- isofix interieur
- Licht en zicht-pakket (Binnenspiegel automatisch dimmend)
- MTF- stuurwiel
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 680 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Aflever pakket Brons (zonder meerprijs): -Controle vloeistoffen -Controle Bandenspanning -Geldige APK- keuring -Gepoetst interieur& exterieur -Tenaamstelling van uw nieuwe auto -Vrijwaring bij inruil van uw huidige auto *Standaard inbegrepen!
- Afleverpakket kleine onderhoudsbeurt (€ 100): Vervangen van motorolie en olie filter, Controle accu en verlichting, Controle uitlaat en katalysator, Controle lucht en interieurfilter, Inspectie banden en remmen, Controle schokdempers, Controle ruiten en ruitenwissers, Bijvullen diverse vloeistoffen, Controle op 30 essentiële punten checklist. Mogelijk combineren elk afleverpakket garantie
- aflever pakket onderhoudsbeurt groot (€ 250): Vervangen van luchtfilter, Vervangen van brandstoffilter, Vervangen van motorolie en olie filter, Vervangen van bougies, Inspectie van het remsysteem, Bijvullen van diverse vloeistoffen Inspectie motor/brandstoftank/versnellingsbak Reinigen van het remsysteem, Reinigen van het interieurfilter, Controle op slijtage gevoelige onderdelen, Controle op 78 essentiële punten checklist. Mogelijk combineren met elk afleverpakket garantie!
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie
Bedrijfsinformatie
Volg ons op Facebook like onze pagina en blijf op de hoogte van onze acties https://www.facebook.com/autogroothandelbeervansusteren/
Autogroothandel Beer van Susteren service & garantie
Als familie van Susteren zijn wij al sinds 1968 al meer dan 50 jaar actief in de autobranche, en staat de 3e generatie u graag te woord! Door onze jarenlange ervaring zijn wij in staat u een selectie betrouwbare dealer occasions tegen scherpe meeneemprijzen. Liever wat éxtra aanvullende zekerheid? Bepaal zelf wat voor jou belangrijk is. Bekijk onze aflever- en garantiepakketten
Openingstijden & bedrijfsgegevens
Wij nodigen u van harte uit om een kijkje te komen nemen bij ons bedrijf in Nederweert. En om eventueel een proefrit te komen maken. Voor het maken van een afspraak of voor aanvullende informatie kunt u bellen met een van onze verkopers!
Ondanks de zorg die besteed wordt aan een correcte invoer van de gegevens, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten. Controleer bij aankoop de zaken die u hebben bewogen deze auto te kopen. Adverteerder kan niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 4 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.198 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 215 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.470 x 1.800 x 1.640 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| Massa | 1.495 kg |
| Max. toelaatbare massa | 2.175 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.500 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 140 - 1.820 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,6 s |
| Actieradius | 682 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 11,6 l/100km (1 op 8,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,5 l/100km (1 op 11,8) |
| CO2-uitstoot | 204 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Beer Van Susteren
Pannenweg 1116031 RK Nederweert






















































