

Opel Zafira
Tourer 1.4 Innovation 7p.
€ 14.2502016114.298 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 23 mei 2016 |
| APK | 23 mei 2025 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 34.902 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Liefhebbers van Duitse auto's zijn enorm merkentrouw. Waarom zou je ook iets aan het toeval overlaten als je ook voor Sicher kunt kiezen? De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Met het grote glazen panoramadak geniet u van maximale lichtinval. Met de krachtige xenonverlichting heeft u optimaal zicht in het donker. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 17 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas, LED-achterlichten, verstelbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Zo'n lekkere jonge auto heeft natuurlijk leuke extra's, zoals remote services. Met een speciale app maakt u overal verbinding met de auto. Zo kunt u functies activeren en controleren. U kunt het audiosysteem bedienen met de knoppen op het stuur of zelf met uw stem. U verwacht natuurlijk electronic climate control in deze auto, en die is er dan ook. Geen parkeervak is te klein dankzij de assistentie van de parkeersensoren. Het drukke verkeer eist onderweg al uw aandacht op. Daarom is het goed dat deze Opel is voorzien van diverse systemen die u assisteren tijdens de rit. Een automatisch inschakelbare verlichting neemt het waar als het donker wordt of gaat schemeren, en schakelt dan automatisch de verlichting in. Op dezelfde manier "ziet" de regensensor de eerste spatjes regen en schakelt dan de ruitenwissers in, en als het harder gaat regenen zet hij de ruitenwissers ook in een snellere stand. Ook cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en bagage afdekhoes horen tot de voorzieningen op deze auto.
In de Opel Zafira Tourer heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Stoppen en stilstaan op een helling wordt een fluitje van een cent dankzij de hill hold control.
Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!
Betrouwbaarheid, enthousiasme en snelle, goede service,
dat is waar Pennings auto's voor staat.
Modelreeks: 2011 - 2016
Modelcode: C
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 807 kg
Wielbasis: 276 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 144 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Airconditioning: werkt
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.364 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.656 x 1.884 x 1.687 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.513 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.320 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 152 - 1.792 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,7 s |
| Actieradius | 950 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 144 g/km |
| Energielabel | C |




