

Panorama dak
Extra licht door glazen dakhemel
Automatisch
Elektrisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 9.502 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 23 - € 25 |
Omschrijving
'Opel is for everybody' belooft dit Duitse kwaliteitsmerk. Inderdaad, want wat ook uw wensen zijn, Opel komt eraan tegemoet. Geruisloos genieten tegen lage kosten? Dan is deze elektromotor iets voor u! We hebben het hier over een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. Het glazen panoramadak laat meer licht binnen in het interieur en zorgt voor een magnifiek uitzicht naar buiten. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer LED koplampen en led-achterlichten. Wij leveren deze nieuwe auto met volledige fabrieksgarantie. Maak nu snel een afspraak om deze auto te bekijken.
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 14" stalen wielen met design-wieldoppen
- Opel Vizor
- Two-tone exterieurkleur (Aktive Grey & zwart dak)
Infotainment
- ConnectBox voor smartphone-koppeling
- Telefoonhouder met USB-A aansluiting
Interieur
- Half te openen raam (naar buiten uitklapbaar)
- Handbediende verwarming
- Lussen op de portierpanelen in Opel-geel
- Opbergnetten in deur
- Opbergvakken dashboard
- Stoelen in "Jet Black"
- Tashaak aan passagierszijde
- Verstelbare bestuurderstoel
- Verstelbare buitenspiegel
- Vloermatten
Uitrusting
- 220-V laadkabel (geintegreed in zijpaneel passagierszijde)
- Handbediende handrem
- LED achterlicht
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 3506456
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 260 kg
Wielbasis: 173 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 7,2 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 471 kg

Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Lengte x breedte x hoogte | 2.410 x 1.390 x 1.530 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 371 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 631 kg |
| Topsnelheid | 45 km/h |
| Energielabel | A |
Opties
Broekhuis Abarth Alfa Romeo Citroën DS Fiat Jeep Lancia Peugeot Zwolle
Nikolaus Ottostraat 118013 NG Zwolle











