

Panorama dak
Extra licht door glazen dakhemel
Automatisch
Elektrisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 9.003 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 23 - € 25 |
Omschrijving
Deze auto. Dit gaat 'm worden. Grootspraak? Nee hoor, gewoon winnen op alle punten. 100 procent auto, met alles erop en eraan voor zorgeloos, zuinig en uitstekend rijden. Power, stilte en nul procent uitlaatgas krijgt u met de elektromotor. We hebben het hier over een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. Overdag een weidse zichthoek en 's avonds het lichtspel in de binnenruimte: dat geeft het glazen panoramadak! In deze Opel profiteert u onder andere ook van: LED koplampen en led-achterlichten. Natuurlijk is dit een splinternieuwe auto en hij wordt dus geleverd met volledige fabrieksgarantie. Daarbij kunnen we u verschillende gunstige financieringsvormen aanbieden. We maken graag een afspraak met u.
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 14" stalen wielen met design-wieldoppen
- Opel Vizor
- Two-tone exterieurkleur (Aktive Grey & zwart dak)
Infotainment
- ConnectBox voor smartphone-koppeling
- Telefoonhouder met USB-A aansluiting
Interieur
- Half te openen raam (naar buiten uitklapbaar)
- Handbediende verwarming
- Lussen op de portierpanelen in Opel-geel
- Opbergnetten in deur
- Opbergvakken dashboard
- Stoelen in "Jet Black"
- Tashaak aan passagierszijde
- Verstelbare bestuurderstoel
- Verstelbare buitenspiegel
- Vloermatten
Uitrusting
- 220-V laadkabel (geintegreed in zijpaneel passagierszijde)
- Handbediende handrem
- LED achterlicht
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 3506379
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 260 kg
Wielbasis: 173 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 7,2 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 471 kg

Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Lengte x breedte x hoogte | 2.410 x 1.390 x 1.530 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 371 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 631 kg |
| Topsnelheid | 45 km/h |
| Energielabel | A |
Opties
Broekhuis Abarth Alfa Romeo Citroën DS Fiat Jeep Lancia Peugeot Zwolle
Nikolaus Ottostraat 118013 NG Zwolle











