

Panorama dak
Extra licht door glazen dakhemel
Automatisch
Elektrisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 8.702 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 23 - € 25 |
Omschrijving
Als je zo op alle fronten een uitstekend automerk bent, is het niet gek dat je dat ook zegt: 'Opel is for everybody'. Wat een rijervaring, die elektromotor. Forse actieradius, nul uitstoot en heerlijk pittig rijgedrag! Dit is een splinternieuwe auto, die nu uit voorraad leverbaar is. In weer en wind een cabriosensatie? Dat kan met het riante glazen panoramadak. U wordt in deze auto ook getrakteerd op LED koplampen en led-achterlichten. Wij leveren deze nieuwe auto met volledige fabrieksgarantie. Maak nu snel een afspraak om deze auto te bekijken.
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 14" stalen wielen in zwart
- Opel Vizor
- Two-tone exterieurkleur (Aktive Grey & zwart dak)
Interieur
- Half te openen raam (naar buiten uitklapbaar)
- Handbediende verwarming
- Lussen op de portierpanelen in Opel-geel
- Stoelen in "Jet Black"
- Verstelbare bestuurderstoel
- Verstelbare buitenspiegel
Uitrusting
- 220-V laadkabel (geintegreed in zijpaneel passagierszijde)
- Handbediende handrem
- LED achterlicht
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 3506409
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 260 kg
Wielbasis: 173 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 7,2 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 471 kg

Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Lengte x breedte x hoogte | 2.410 x 1.390 x 1.530 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 371 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 631 kg |
| Topsnelheid | 45 km/h |
| Energielabel | A |
Opties
Broekhuis Abarth Alfa Romeo Citroën DS Fiat Jeep Lancia Peugeot Zwolle
Nikolaus Ottostraat 118013 NG Zwolle











