

Opel Karl
1.0 ecoFLEX Edition | Airco | Cruise control
€ 6.4002016104.490 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 juli 2016 |
| APK | 29 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 12.094 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
U hoeft geen dikdoenerij, geen waan van de dag of nutteloze gadgets. U wilt een auto. Een echte auto. Dan rijdt u Opel. De motor in deze Opel maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. Bij de rijke uitrusting horen ook dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank. Het audiosysteem bedient u met knoppen op het stuur. Er is ook cruise control aan boord, om met een constant tempo ontspannen en zuinig te rijden. Allicht is er in deze auto ook airconditioning. Ook centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur zijn aan boord. Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Autorijden wordt steeds eenvoudiger. Wat dacht u bijvoorbeeld van de hill hold control? Onbeweeglijk stilstaan op een hellend vlak gaat volledig automatisch. Als u nieuwsgierig bent naar deze auto, neem dan snel contact met ons op.
Modelreeks: feb. 2015 - dec. 2018
Referentienummer: 3272462
Laadvermogen: 514 kg
Wielbasis: 239 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Rijklaargewicht: 939 kg
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 29-07-2016
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 54 kW (74 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.680 x 1.600 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 9,5 m |
| gewicht | 839 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.353 kg |
| Inhoud bagageruimte | 206 - 1.013 l |
| Inhoud brandstoftank | 32 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,9 s |
| Actieradius | 780 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 50,0 l/100km (1 op 2,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 37,0 l/100km (1 op 2,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 94 g/km |
| Energielabel | B |




