

Opel Karl
BWJ 2016 | 1.0 75PK Edition | AIRCO | CRUISE | AUDIO | EL PAKKET | STUURBEKR |
€ 6.444201697.187 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 augustus 2016 |
| APK | 20 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 11.990 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Leuke en goed onderhouden Opel Karl. Fotoreportage volgt!
Dit is nu typisch een auto die u goed moet bekijken. Want hij zal u beslist verrassen met zijn ruimte en zijn rijkwaliteiten. De motor is zuinig maar pittig, en maakt een vlotte rijstijl mogelijk. Tot de uitrusting behoren ook dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank.
Mag de muziek wat zachter? U past het volume probleemloos aan met de audiobediening op het stuur. De voordelen van de aanwezige cruise control hoeven we niet uit te leggen. Een mooie, constante snelheid - niet te snel, niet te langzaam. Precies goed. Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien. De Opel is standaard voorzien van: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
In de Opel KARL heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Even stilstaan op een hellend wegdeel is een eitje dankzij de hill hold control.
Bij een goede occasion als deze hoort natuurlijk ook een tellerrapport van Nationale Autopas. Als dit de auto is die u zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit.
DISCLAIMER: Het uitrustingsniveau is ten alle tijde onder voorbehoud, u dient zich er zelf van te verwittigen of alle geselecteerde opties aanwezig zijn, er wordt namelijk gewerkt met een geautomatiseerd systeem
Modelreeks: feb. 2015 - dec. 2018
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 514 kg
Wielbasis: 239 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Jaap Dik Hoogezand Ambachtsweg 4 9601LW HOOGEZAND, NL 0598-317210 http://www.jaapdik.nl hoogezand@jaapdik.nl
Welkom bij JAAP DIK auto’s, uw mobiliteitspartner sinds 1982, In onze vestigingen in Assen, Hoogezand en Heerenveen hebben wij hebben meer dan 450 occasions op voorraad! Kijk op WWW.JAAPDIK.NL voor alle occasions met een uitgebreide fotoreportage. Wij bieden onze auto’s aan tegen scherpe rijklaar prijzen incl. 3 maanden huisgarantie ( draaiende delen motor en versnellingsbak, max 7500km) ( auto's met maximaal 175.000km en boven de € 5000,- vraagprijs)),. (Geen afleveringskosten). We ruilen uw huidige auto graag in! De voordelen van JAAP DIK auto’s: • Kopen en dezelfde dag rijden • Bezorging mogelijk door heel Nederland (300,= euro) • Rijklaar prijzen, Inclusief geldige APK, aflever controle , 40 punten check en 3 maanden huisgarantie ( draaiende delen motor en versnellingsbak, max 7500km)• Bekende onderhoud historie • Geen aflevering kosten • Km. Standen (NAP) en bouwjaren gegarandeerd • Inruil altijd mogelijk • De hoogste kwaliteit voor een scherpe prijs • Keuze uit aanvullende garantie en onderhoud pakketten (voorwaarden op https://www.jaapdik.nl/garantie-servicepakketten) Wij rekenen met scherpe tarieven voor particuliere en zakelijke financiering. Financial lease(zakelijk) kunnen we binnen een dag regelen. Dus vandaag kopen en vandaag rijden (bij zo meenemen). Door onze werkwijze heeft u altijd de zekerheid van een goed onderhouden auto, met een gegarandeerde km-stand. Voor meer informatie kunt u bellen met JAAP DIK auto’s , 0598-317210. Mailen kan naar Hoogezand@jaapdik.nl
DISCLAIMER: Het uitrustingsniveau is ten alle tijde onder voorbehoud, u dient zich er zelf van te verwittigen of alle geselecteerde opties aanwezig zijn, er wordt namelijk gewerkt met een geautomatiseerd systeem
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.680 x 1.600 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 9,5 m |
| gewicht | 839 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.353 kg |
| Inhoud bagageruimte | 206 - 1.013 l |
| Inhoud brandstoftank | 32 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,9 s |
| Actieradius | 780 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 94 g/km |
| Energielabel | B |



