
Opel Karl
1.0 Rocks Online Edition | 1ste eigenaar | Navigatie | Parkeersensoren | Airco | AppleCarPlay/Android

€ 10.925
| Bouwjaar | 2018 |
| KM stand | 66.561 |
- Onderhoudshistorie
- Eerste eigenaar
- BOVAG Garantie
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 maart 2018 |
| APK | 9 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 15.684 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Omschrijving
Tja, wat kunnen we zeggen? Dit is een echte Duitse auto, in alle opzichten. Niet rijden, maar fahren. Kunnen ze wel hoor, bij onze oosterburen. Met zijn pittige benzinemotor stuurt u deze auto gemakkelijk en vlot door het verkeer. Natuurlijk behoren 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, dakspoiler, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank ook tot de uitrusting van deze complete auto.
U weet altijd hoe de auto eraan toe is dankzij Connected Services. Ook handig voor de garage en de wegenwacht. Even de app uitlezen en klaar! Een goede veiligheidsvoorziening is de stuurbediening voor belangrijke functies. De auto is natuurlijk voorzien van een navigatiesysteem met harde schijf en het audiosysteem biedt glasheldere geluidskwaliteit dankzij DAB-ontvangst. Ervaar het comfort van inparkeren met parkeersensoren. Deze auto laat zich moeiteloos in elk parkeervak manoeuvreren. Natuurlijk is deze Opel KARL voorzien van cruise control. Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien. Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur is deze auto helemaal compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Opel KARL samen. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Maak nu een afspraak voor een proefrit!
Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.
Van harte welkom!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Extra getint glas
Overig
- Navi 4.0 IntelliLink pakket (Navigatiesysteem full map + hard disk) (CR08)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2015 - 2019
Typenummer: 0HA48C351
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Vooras: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 7 mm; Bandenprofiel rechts: 7 mm
Maten en gewichten
Laadvermogen: 514 kg
Wielbasis: 239 cm
Interieur
Interieurkleur: Stof donker
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 101 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4 l/100km (1 op 25,0)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Beschikbare afleverpakketten:
- Nefkens Basis (inbegrepen):
Iedere occasion van Nefkens wordt standaard geleverd met 12 maanden BOVAG-garantie (op personenauto's) of 6 maanden BOVAG-garantie (op bedrijfswagens).
Standaard inbegrepen bij de BOVAG garantie onder anderen de BOVAG 40-Puntencheck en BOVAG omruilgarantie. Vraag naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden) - Nefkens Essential / Advanced Personenauto's (€ 995 meerprijs):
Iedere occasion van NEFKENS wordt gecontroleerd op minimaal 100 kwaliteitspunten, inclusief historie, kilometerstand en eventuele schade. U profiteert altijd van 12 maanden BOVAG-garantie, aantrekkelijke financieringsmogelijkheden en deskundig advies. Voor extra zekerheid bieden wij ons Essential / Advanced afleverpakket aan, inclusief uitgebreide controles en service. Dit afleverpakket is van toepassing op modellen van 2 tot 10 jaar oud en/of met een kilometerstand tussen 50.000 en 150.000. Bovendien garanderen wij bij elektrische voertuigen een minimum batterijcapaciteit van 70%.
- Onderhoudsbeurt volgens schema voor aflevering
- Distributieriem (indien aanwezig) minimaal 12 maanden of 20.000 km onderhoudsvrij
- Remmen en banden minimaal 12 maanden of 10.000 km onderhoudsvrij
- APK 12 maanden geldig
- 12 maanden pechhulp in Europa
- 14 dagen of 1000 kilometer omruilgarantie
- Waxoyl pantser lakbehandeling
- Minimaal een halfvolle tank brandstof óf volle accu voor EV-modellen
- Safetypakket met hesjes, gevarendriehoek en verbanddoos
- Vervangend vervoer bij garantiereparaties van meer dan 24 uur
- Voor EV-modellen: Batterij gezondheidstoestand test
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Remmen en banden minimaal 12 maanden of 10.000 km onderhoudsvrij
- APK minimaal 12 maanden geldig
- Gratis 12 maanden pechhulp in Europa
- 14 dagen of 1000 kilometer omruilgarantie
- Waxoyl pantser lakbehandeling
- Volle accu
- Safetypakket met hesjes, gevarendriehoek en verbanddoos
- Gratis vervangend vervoer bij garantiereparaties van meer dan 24 uur
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Nefkens Basis"): SPOTiCAR Advanced (12 maanden); BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden


Dubbeltest - Opel Karl vs Hyundai i10
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.000 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.680 x 1.630 x 1.495 mm |
| Draaicirkel | 9,5 m |
| gewicht | 839 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.353 kg |
| Inhoud bagageruimte | 215 - 1.013 l |
| Inhoud brandstoftank | 32 l |
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,0 s |
| Actieradius | 727 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| CO2-uitstoot | 101 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Nefkens Utrecht
Meijewetering 193543 AA Utrecht






































