

Opel Karl
1.0 ecoFLEX Edition | AIRCO | CRUISE | BLUETOOTH | ZUINIG |
€ 6.9502017135.990 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 augustus 2017 |
| APK | 14 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 12.049 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
PRIJS IS RIJKLAAR AFGELEVERD.! INCLUSIEF BOVAG GARANTIE.!
Een vooruitstrevende en gebruiksvriendelijke auto? Dan is Opel een logische keuze. De motor in deze Opel maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. Bij de uitrusting van deze Opel horen onder meer dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank.
Muziek aan, muziek uit? Het kan met een simpele vingerbeweging dankzij de audiobediening op het stuur! U bedient de cruise control eenvoudig zonder uw handen van het stuur te halen. En natuurlijk is er ook gedacht aan airconditioning. Natuurlijk behoren isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur ook tot de uitrusting van deze complete auto.
In de Opel KARL heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Wilt u meer weten over deze auto? Neem dan contact met ons op voor een proefrit.
Modelreeks: feb. 2015 - dec. 2018
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 514 kg
Wielbasis: 239 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Fabrikant: Autobedrijf Gerdes Mr Ovingkanaal OZ 1A 7891EV KLAZIENAVEEN, NL 0591-312420 http://www.autobedrijfgerdes.nl info@autobedrijfgerdes.nl
Autobedrijf Gerdes is een echte dorpsgarage en opgericht in 2005 door Harold Gerdes. Harold is al bijna 30 jaar actief in de autobranche en heeft het bedrijf de afgelopen jaren flink gemoderniseerd en uitgebreid. Met onze vijf collega's en moderne apparatuur kunnen wij iedereen tot dienst zijn. Ons enthousiaste team besteed veel zorg en aandacht aan alles in en rond uw auto.
Onze klanten komen graag binnen wandelen voor een praatje of een kopje koffie, iets waar we erg trots op zijn! Klantvriendelijkheid en gastvrijheid staan bij ons dan ook hoog in het vaandel. Daarom houden wij van een laagdrempelige en transparante bedrijfsvoering. Zo weet u altijd precies waar u aan toe bent.
Wij zijn ook erkend BOVAG-bedrijf. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende service. Wij zorgen dat u zorgeloos de weg op kunt. Het BOVAG-keurmerk staat voor betrouwbaarheid, kwaliteit en garantie.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Autobedrijf Gerdes niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. zoals bijvoorbeeld de opties of andere informatie !Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.680 x 1.600 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 9,5 m |
| gewicht | 839 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.353 kg |
| Inhoud bagageruimte | 215 - 1.013 l |
| Inhoud brandstoftank | 32 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,9 s |
| Actieradius | 780 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 94 g/km |
| Energielabel | B |



