

Opel Karl
1.0 ecoFLEX 120 Jaar Edition | Airco | Cruise control | Bluetooth |
€ 8.495201980.882 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 september 2019 |
| APK | 25 september 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 13.598 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Met een auto als deze Opel KARL komt u absoluut goed voor de dag. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Verder is de Opel uitgerust met: dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank.
Een goede veiligheidsvoorziening is de stuurbediening voor belangrijke functies. Het audiosysteem biedt glasheldere geluidskwaliteit. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Zo kunt u zich volledig op het verkeer concentreren. Allicht is er in deze auto ook airconditioning. En deze auto heeft ook centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur als standaard uitrusting.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Opel KARL samen. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze Opel, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
De prijs voor dit voertuig is een meeneemprijs inclusief een geldige APK en de auto wordt netjes voor u gewassen. De auto wordt op uw naam overgeschreven en tevens heeft de auto een vloeistof controle gehad.
Onze aanvullende aflever/garantiepakketten:
Pakket 1 : 3 maanden garantie - kleine onderhoudsbeurt - nieuwe APK keuring - poetsen exterieur en interieur. € 495,00 (Autoprijs vanaf € 4500,00)
Pakket 2 : 6 maanden garantie - kleine onderhoudsbeurt - nieuwe APK keuring - 1 jaar Vakgarage pechhulp - poetsen exterieur en interieur. € 695,00 (Autoprijs vanaf € 4500,00)
Pakket 3 : 12 maanden Bovag garantie - onderhoudsbeurt conform fabrieksopgave - nieuwe APK keuring - 1 jaar Vakgarage pechhulp - poetsen exterieur en interieur € 995,00 (Autoprijs vanaf € 7500,00)
Kijk voor al onze occasions en acties op www.ata-autobedrijven.nl Ondanks onze grote zorg voor het samenstellen van deze advertentie kunnen er geen rechten worden ontleend aan het gepubliceerde. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/65 R14
Laadvermogen: 514 kg
Wielbasis: 239 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Beschikbare afleverpakketten:
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 54 kW (74 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.680 x 1.700 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 9,5 m |
| gewicht | 839 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.353 kg |
| Inhoud bagageruimte | 215 - 1.013 l |
| Inhoud brandstoftank | 32 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,9 s |
| Actieradius | 666 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 110 g/km |
| Energielabel | B |



