

Opel Karl
1.0 ecoFLEX 120 Jaar Edition | Trekhaak | Cruise Control |
€ 8.945201931.374 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 september 2019 |
| APK | 3 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 14.097 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Vanaf 1 november 2016 worden de prijzen van onze gebruikte auto’s, conform de wet Consumenten bescherming (artikel 6:193 e.v. BVV), getoond inclusief alle onvermijdbare kosten. Dit is inclusief tenaamstellingkosten, voldoende brandstof en een geldige APK Keuring. Voor aanvullende pakketten klik op onderstaande link:
www.jelletalsma.nl/afleverpakketten/
Disclaimer. Ondanks de zorg aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden auto's. Kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten, omissies of onvolkomenheden in de gegevens. Een deel van de informatie wordt automatisch toegevoegd.
Met een auto van dit formaat worden alle parkeerplekken een stuk groter. Handig in de stad, prettig in gebruik! Deze dealeronderhouden auto is van het bouwjaar 2019 en komt van de eerste eigenaar. De compacte maar pittige motor heeft een bescheiden dorst maar levert prima prestaties. Bij de uitrusting van deze Opel horen onder meer dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank.
Dankzij de stuurwielbediening van het audiosysteem, kunt u veilig het verkeer in de gaten houden. Ook fijn als u op de voorgeschreven snelheid wilt blijven: de cruise control. Het hele jaar door zorgt airconditioning voor een prettige temperatuur. Deze Opel is voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Opel bovendien hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!
Modeljaar: 2019
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 514 kg
Wielbasis: 239 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Fabrikant: Jelle Talsma Leeuwarden Saturnusweg 6 8938AW LEEUWARDEN, NL 0582881080 https://www.boschcarservicejelletalsma.nl info@jelletalsma.nl
Jelle Talsma Autobedrijven bestaat al 114 jaar en is een begrip in Friesland met vestigingen in Leeuwarden en Heerenveen. Tevens zijn wij dankzij jarenlange dealerschapen van de merken Fiat, Jeep, Alfa Romeo, Fiat Bedrijfswagens en Lancia specialist geworden van deze merken.
Disclaimer. Ondanks de zorg aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden auto's. Kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten, omissies of onvolkomenheden in de gegevens. Een deel van de informatie wordt automatisch toegevoegd.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 54 kW (74 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.680 x 1.600 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 9,5 m |
| gewicht | 839 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.353 kg |
| Inhoud bagageruimte | 215 - 1.013 l |
| Inhoud brandstoftank | 32 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,9 s |
| Actieradius | 666 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 135 g/km |
| Energielabel | B |



