We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
schade aan deur en motorkap zie foto`s ,meeneemprijs !
Deze Opel Corsa maakt een voortreffelijke indruk. Hiermee mag je gezien worden in de stad én op de weg! Zijn pittige prestaties dankt deze auto aan zijn compacte en zuinige motor. Ook is de auto voorzien van: donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Relaxt rijden is meegeleverd in de vorm van cruise control. Deze auto heeft airconditioning aan boord. Met lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze auto helemaal compleet.
Als u meer wilt weten over deze auto, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?
Aanvullende opties en accessoires
Interieur
Stuur verstelbaar
Overige
Extra getint glas achter
zijairbag(s) voor
Meer informatie
Modeljaar: 2010
Modelcode: D
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 552 kg
Wielbasis: 251 cm
Emissieklasse: Euro 5
Aantal eigenaren: 3
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Fabrikant: Gero Auto's Maaspoort Zilverenberg 37 5234GL 'S-HERTOGENBOSCH, NL 0736441099 http://www.geroauto.nl info@geroauto.nl
Bedrijfsinformatie
TE KOOP GEVRAAGD! PERSONEN EN BEDRIJFSWAGENS
Wij zijn 6 dagen per week geopend ,in de avond en zondags alleen op afspraak
Let op wij adverteren met originele km-standen en bouwjaren !
Prijzen zijn incl.afleveringskosten en apk !
Tegen meerprijs verzorgen wij 6-12-24 maanden autotrust/bovag garantie (vraag naar voorwaarden)
Diverse financierings mogelijkheden