

Opel Corsa
1.2-16V Edition,5drs,Airco,Cruise,Trekhaak!
€ 3.4502011189.325 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 februari 2011 |
| APK | 7 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 16.054 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Zeer nette goed rijdende Opel Corsa 1.2-16V Edition
Slechts 189000 Km
Vanaf 2013 geïmporteerd naar Nederland en toen maar 1 eigenaar hier gehad.
2 sleutels en boekjes aanwezig
APK 07-11-2026
GEEN AFLEVERINGSKOSTEN !!!!!
Duitse ingenieurskunst staat synoniem voor kwaliteit en betrouwbaarheid, iets wat u direct zult herkennen wanneer u deze Opel Corsa start. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
Een heerlijke egale snelheid? Even de cruise control inschakelen! Met de ingebouwde airconditioning zit u altijd ontspannen achter het stuur. Deze auto is voorzien van lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Wilt u met deze Opel Corsa een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
Modeljaar: 2011
Modelcode: D
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 546 kg
Wielbasis: 251 cm
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: Hoogsteen en Postma Auto's Rooilijn 22 9231DZ SURHUISTERVEEN, NL 0638817981 http://www.hoogsteenpostma.nl hoogsteenpostma@hotmail.nl
.
Voor een Bezoek om een auto te bezichtigen, vragen wij u vriendelijk een afspraak te maken zodat wij de auto, buiten klaar kunnen zetten voor u.
HOOGSTEEN POSTMA AUTO’S
ROOILIJN 22
9231 DZ SURHUISTERVEEN
Geen afleverkosten !!!!!
Opening tijden maandag tot vrijdag van 9.00 tot 17.30
Zaterdag van 09.00 tot 17.00
Voor meer info bellen liever niet mailen Tel: 06-13060808 0f 06-38817981
www.hoogsteenpostma.nl
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.229 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 115 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.040 x 1.740 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.059 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.605 kg |
| Trekgewicht geremd | 850 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 285 - 1.100 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,6 s |
| Actieradius | 849 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |
| Energielabel | B |



