

Opel Agila
1.2 Edition autom. Airco BOVAG rijklaarprijs !!
€ 7.995201087.977 km
Automatisch
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 januari 2010 |
| APK | 10 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 15.460 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Bij het ontwerpen van de Opel Agila stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Bij de rijke uitrusting horen ook 15 inch lichtmetalen velgen, in hoogte verstelbare voorstoelen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
In de zomer zit u ontspannen achter het stuur dankzij de ingebouwde airconditioning. Met lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze auto helemaal compleet.
Bel nu onze verkoopadviseur voor een proefrit!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R15
Laadvermogen: 470 kg
Wielbasis: 236 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Garantie: Huisgarantie
Garantie: Vakgarant (6 maanden)
Inbegrepen afleverpakket: Fullservice zekerheidspakket: Bovaggarantie ,Onderhoudsbeurt met apk Onbezorgd rijden tot volgende onderhoudsbeurt
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Huisgarantie; Vakgarant (6 maanden); Grote onderhoudsbeurt, indien nodig distributie vervangen, 6 maanden Bovaggarantie en 12 maanden pechhulp Europa twv €895.-
De genoemde verkoopprijs is voor auto's vanaf € 4.500,-. incl. fullservicepakket twv € 895.- Hierin zijn inbegrepen; 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, Nationale Autopas met gecontroleerde kilometerstand, de kosten voor tenaamstelling, volledige reiniging van in- en exterieur, een onderhoudsbeurt ,indien nodig distributie vervangen en een halve tank brandstof. Inruil van uw huidige auto is uiteraard mogelijk. Kom vrijblijvend een kijkje nemen in onze showroom aan de Nassaulaan 85 5251 JB Vlijmen. U bent van harte welkom en de koffie staat voor u klaar....
Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Desondanks kan het voorkomen dat bepaalde opties zijn vermeld welke niet op deze specifieke auto aanwezig zijn. Daarom kunnen aan deze advertentie geen rechten worden ontleend en kunnen wij hiervoor niet aansprakelijk gesteld worden. Voor vragen of verdere informatie over de exacte uitvoering en/of beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen via 073-5118666.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 4 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 114 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.740 x 1.680 x 1.590 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 1.015 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.485 kg |
| Trekgewicht geremd | 200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 200 kg |
| Inhoud bagageruimte | 225 - 1.050 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,9 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 142 g/km |
| Energielabel | C |





