

Opel Agila
1.0 Edition 38dKM! airco, LM velgen, 1e eigenaar.
€ 4.950201138.430 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 oktober 2011 |
| APK | 21 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 12.690 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Opel Agila van eind 2011 met uitzonderlijk lage km stand van 38430! Afkomstig van de eerste eigenaar . Dealer onderhouden en voorzien van fijne opties zoals: airco, centrale vergrendeling met afstandsbediening, stuur knoppen, lichtmetalen velgen, mistlampen voor enzovoorts. Kom gerust langs voor een proefrit!
De verkoopprijs is inclusief afleverkosten. Hierbij is inbegrepen: wettelijke garantie, geldige APK en RDW-leges, RDW (NAP) teller rapport (mits beschikbaar), inspectie- en vloeistofcontrole en de tenaamstelling van de auto.
Optioneel: Het Top Afleverpakket, hiervoor krijgt de auto een onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema nieuwe distributieriem (indien nodig), nieuwe APK keuring (mits keuringsdatum binnen 1 jaar is), nieuwe mattenset, poetsbeurt, 20 liter brandstof , BOVAG garantie en 1 jaar Bovag Pechhulp voor € 895,00. (Bovag garantie bij een verkoopprijs van € 5.000,- of hoger)
Deze advertentie is met zorg op internet geplaatst. Mochten er onverhoopt toch fouten in staan, dan kunnen daaraan geen rechten worden ontleend.
Autoservice Coen Jansen is een zeer servicegericht autobedrijf wat lid is van de BOVAG. Onze auto's worden in eigen werkplaats vakkundig klaargemaakt en afgeleverd met BOVAG garantie (indien van toepassing), APK en Nationale Autopas. Ook kunnen wij zelf uw inruil vrijwaren en uw nieuwe aanwinst tenaamstellen. Buiten de openingstijden zijn wij telefonisch bereikbaar op telefoonnummer 06-53671316.
Modelreeks: 2008 - 2015
Modelcode: Agila-B
Typenummer: 0HL68CR51
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 15
Vooras: Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
Laadvermogen: 535 kg
Wielbasis: 236 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 109 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 996 cc |
| Max. vermogen | 50 kW (68 pk) |
| Max. koppel | 90 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.740 x x mm |
| gewicht | 950 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.485 kg |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,7 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | A |




