We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
U merkt het aan de look and feel van deze auto: dit is kwaliteit. De Opel Agila is ontworpen volgens de Duitse opvattingen van kwaliteit en degelijkheid, maar biedt tegelijk een hoge mate van comfort en uitstekende rijkwaliteiten. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Kou en regen maken geen indruk. Binnen zit u comfortabel dankzij de stoelverwarming. Ook 15 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging horen tot de voorzieningen op deze auto.
Met de aanwezige airconditioning bepaalt u zelf het binnenklimaat. Ook is de Opel uitgerust met: lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.Deze Opel Agila komt uit 2012, werd geleverd van 01-07-2010 tot 31-05-2014 en kostte toen € 16.160,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2012 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 69 kW (94 PK) en een cilinderinhoud van 1242 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 170 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 14 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,7 liter per 100 km en hij weegt 1015 kg. De APK is geldig tot 30-11-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 119,33 per kwartaal.