

Omoda 5
1.6 T-GDi SHS-H Comfort *NIEUW OP VOORRAAD LEVERBAAR!*ACTIE PRIJS!
€ 31.99520265 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 261 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Nieuwe auto
Dit afleverpakket bevat: Administratiekosten, Kentekenplaten, Legeskosten, Nulbeurt, Poetsen, Transportkosten
EU verantwoordelijke: O&J Automotive Netherlands B.V Herikerbergweg 33 1101CN Amsterdam, NL da.geng@omodaauto.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 165 kW (225 pk) |
| Max. koppel | 275 Nm |
| gewicht | 1.530 kg |
| Inhoud brandstoftank | 51 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| CO2-uitstoot | 120 g/km |


