

Nissan X-Trail
1.3 DIG-T 160 DCT N-Tec
€ 16.9502020162.040 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 augustus 2020 |
| APK | 18 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 41.038 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Behalve een markant design biedt de Nissan X-Trail ook uitstekende rijkwaliteiten en zeer veel ruimte. Een krachtige viercilinder benzinemotor zorgt voor de aandrijving van deze SUV. Dat noemen ze nou een ruimtelijk effect: het elektrisch bediende glazen panoramadak. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als u met volle handen staat. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 18 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
De 360 graden camera op deze auto biedt u een volledig, panoramisch zicht op de omgeving. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. De aanwezige file assistent meet de afstand tot uw voorligger en zorgt voor een veilige afstand. Staat het voor u opeens stil? Dan zorgt het systeem dat de auto ook stopt. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audio-installatiesysteem en het full map navigatiesysteem via knoppen op het stuur. Dab-ontvangst geeft daarbij een kraakheldere ontvangst. Natuurlijk behoren automatische airconditioning, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en verstelbaar stuur ook tot de uitrusting van deze complete auto.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Nissan X-Trail samen. Belangrijk voor uw veiligheid en die van uw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met Bovag Garantie. Meer weten? Neem nu contact met ons op voor een afspraak.
Modelreeks: jan. 2020 - mrt. 2021
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 270 cm
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
Fabrikant: Autobedrijf den Hartogh B.V. Hoofdstraat 240242 9982AM UITHUIZERMEEDEN, NL 0595412236 http://www.nissandenhartogh.nl verkoop@nissandenhartogh.nl
Autobedrijf den Hartogh bezit sinds 1969 een officieel Nissan dealerschap, toen nog het Datsun dealerschap. Het bedrijf bestaat uit een showroom en een werkplaats met 6 hefbruggen, alwaar sinds 1984 APK-keuringen worden uitgevoerd.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 118 kW (161 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.690 x 1.830 x 1.730 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 1.460 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.985 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 565 - 1.996 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 952 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| CO2-uitstoot | 166 g/km |
| Energielabel | D |





