

Nissan Qashqai
1.3 MHEV 158 Xtronic Tekna+Cold Pack
€ 38.950202511.309 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 april 2025 |
| APK | 24 april 2029 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 48.490 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Alle technologie in de Nissan Qashqai is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is deze Nissan een prettige auto om te rijden. Er is stoelverwarming aanwezig in deze auto. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als u met volle handen staat. Met matrix LED-verlichting rijdt u eigenlijk altijd met groot licht, dus maximaal zicht. Toch is verblinden er niet bij, want het systeem regelt de verlichting zo dat tegenliggers er geen last van hebben. Tot de uitrusting van deze Nissan behoren ook 19 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding, dakspoiler, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Het digitale dashboard geeft een nauwkeurig en makkelijk overzicht van alle belangrijke functies. De 360 graden camera op deze auto wordt verzorgd door vier geavanceerde camera's. Het biedt garantie van uitstekende beeldkwaliteit. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Loopt het verkeer onderweg vast, schakel dan de file assistent in en laat het systeem zorgen voor de juiste afstand bij stilstaan en rijden. Vergeten af te sluiten? Bandenspanning onvoldoende? De speciale app geeft u direct een seintje met behulp van Connected Services. Deze Nissan is voorzien van navigatiesysteem, WIFI-hotspot, achteropkomend verkeer waarschuwing, kruisend verkeer detectie, automatische airconditioning en schakelpaddles aan het stuur.
Aan boord van deze Nissan houden verschillende geavanceerde systemen voor u de weg in de gaten. Ze waarschuwen u voor noodsituaties en kunnen in een aantal gevallen ook zelf ingrijpen. Da's veilig! Alle informatie geprojecteerd op de voorruit via head-up display, zodat u uw ogen op de weg kunt houden! Bij de veiligheidssystemen van deze Nissan hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Nissan bovendien dodehoekdetector detectiesysteem, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Heeft u interesse? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten, dan kunnen we deze Nissan voor een proefrit reserveren.
Modelreeks: jun. 2024 - 2026
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 620 kg
Wielbasis: 267 cm
Emissieklasse: Euro 6
Fabrieksgarantie: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
Fabrikant: Autobedrijf den Hartogh B.V. Hoofdstraat 240242 9982AM UITHUIZERMEEDEN, NL 0595412236 http://www.nissandenhartogh.nl verkoop@nissandenhartogh.nl
Autobedrijf den Hartogh bezit sinds 1969 een officieel Nissan dealerschap, toen nog het Datsun dealerschap. Het bedrijf bestaat uit een showroom en een werkplaats met 6 hefbruggen, alwaar sinds 1984 APK-keuringen worden uitgevoerd.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 116 kW (158 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.430 x 1.840 x 1.630 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.365 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.985 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Inhoud bagageruimte | 504 - 1.447 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 199 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 887 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 143 g/km |
| Energielabel | D |






