
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Nissan E-NV200
Business 40 kWh Kipper / 100% Elektrisch / Airco / Cruise Control / Camera / Navigatie / 33.000 KM !!

Nissan E-NV200
Business 40 kWh Kipper / 100% Elektrisch / Airco / Cruise Control / Camera / Navigatie / 33.000 KM !!
€ 17.950202032.928 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 4 september 2020 |
| APK | 4 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 42.193 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 156 - € 156 |
Omschrijving
Afm. laadbak 1.97m x 1.70m.
Er wordt een laadkabel bijgeleverd.
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Bluetooth
- Kipper
- Oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Kipper
Modelreeks: mrt. 2018 - dec. 2022
Cabine: enkel
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 200 km
Aanwezige accu: gekocht
Maten en gewichten
Laadvermogen: 517 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 272 cm
Functioneel
Afmetingen laadruimte: 197 x 170 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 259 kWh/100km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Oostland Automobielen Wasaweg 22 9723JD GRONINGEN, NL 0505490318 http://www.oostlandautomobielen.nl info@oostlandautomobielen.nl
Bedrijfsinformatie
ONZE PRIJZEN ZIJN RIJKLAAR !! (geen bijkomende kosten)
U hoeft de deur niet uit voor uw nieuwe bedrijfswagen!
U kunt zoals altijd uw nieuw aan te schaffen bedrijfswagen ook telefonisch bij ons aanschaffen !! (dit geldt ook voor particuliere klanten).
Wij bezorgen uw nieuw aangeschafte bedrijfswagen geheel kosteloos door geheel Nederland !! m.u.v. de wadden.!!
Neem contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken.
De prijs betreft een prijs EXCL. BTW. Standaard 1 maand instapgarantie. Tegen meerprijs van €495,- excl. BTW 3 maanden uitgebreide garantie. Kijk op onze website voor de garantievoorwaarden.
Bereken snel het Leasebedrag van deze auto op WWW.OOSTLANDAUTOMOBIELEN.NL !!
Kijk voor alle foto's op WWW.OOSTLANDAUTOMOBIELEN.NL !!
ALTIJD +/- 120 BEDRIJFSWAGENS OP VOORRAAD !!
Oostland Automobielen BV
Wasaweg 22
9723 JD Groningen
Tel: 050-5490318
WhatsApp: +31611196853
E-mail: info@oostlandautomobielen.nl
Openingstijden:
maandag t/m vrijdag 8:00 tot 17:30 uur
zaterdag 8:00 tot 12:00 uur
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 80 kW (109 pk) |
| Max. koppel | 254 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.560 x 1.755 x 1.858 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.723 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.240 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Topsnelheid | 123 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,0 s |
| Actieradius | 200 km |
Opties
Oostland Automobielen
Wasaweg 229723 JD Groningen































