
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Nissan NV200
1.6 Optima INCL. BTW | €39,- WEGENBELASTING P/M
€ 13.182201948.150 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zilver |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 20 augustus 2019 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 113 - € 113 |
Omschrijving
Zeer nette Nissan NV200 met een unieke kilometerstand van 48.150 kilometer.
Alle voordelen op een rij:
- Getoonde prijs is INCLUSIEF BTW. Voor de particuliere koper blijft deze prijs dus hetzelfde, de zakelijke koper kan de BTW terugvorderen.
- BPM vrij. Dus geen bijkomende kosten voor particuliere kopers.
- Volledige onderhoudshistorie aanwezig.
- Schadevrij verleden.
- Slechts €39,- per maand wegenbelasting, ook voor de particuliere rijder!
- Inruil mogelijk!
Aanvullende opties en accessoires
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Interieurkleur: Zwart
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Basis (inbegrepen): 1 maand garantie (motor en versnellingsbak)
- Basis Plus (€ 295 meerprijs): 3 maanden basis (motor en versnellingsbak)
- Uitgebreid (€ 795 meerprijs): - 6 maanden uitgebreid - Nieuwe APK - Onderhoudsbeurt - Compleet poetsen
- BOVAG (€ 1.595 meerprijs): - 12 maanden BOVAG garantie - Nieuwe APK - Grote onderhoudsbeurt - Compleet poetsen
Bedrijfsinformatie
Al onze occasions worden afgeleverd na een uitgebreide inspectie inclusief geldige APK en 1 maand huisgarantie! Desgewenst kunt u de garantie uitbreiden! Bekijk de mogelijkheden op onze website of vraag één van onze verkopers voor meer informatie.
Automotive van Lierop is een echt familiebedrijf met ruim 40 jaar ervaring. U bent bij ons welkom voor de aankoop van een occasion, onderhoud, reparatie en bemiddeling. Kijk voor de openingstijden op onze website.
Voor meer informatie of een bezichtiging, bel 0492-74 52 17. Ook Whatsapp mogelijk op 06-34 15 20 56. Tot snel bij Automotive van Lierop!
Automotive van Lierop
Lange Vonder 1
5741TT Beek en Donk
Telefoonnummer: 0492745217
E-mailadres: info@automotivevanlierop.nl
Website
www.automotivevanlierop.nl/
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zilver |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| gewicht | 1.182 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.182 kg |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,8 l/100km (1 op 11,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
Opties
Automotive Van Lierop
Lange Vonder 15741 TT Beek en Donk
































