
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Nissan E-NV200
Business 40 kWh Camera Trekhaak Stoelverw. Navi
€ 13.940202058.686 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 11 maart 2020 |
| APK | 11 maart 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 42.193 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 139 - € 139 |
Omschrijving
Elektrisch rijden is ontspannen rijden. Achter het stuur van deze Nissan e-NV200 kunt u zich in alle rust concentreren op de weg. Eindelijk elektrisch rijden? Deze auto is voorzien van een elektromotor. Dus stil, schoon én snel! De verwarmbare voorstoelen zijn een weldaad voor rug en schouders. Openwaaiende portieren kunnen gevaar opleveren. Daarom is de schuifdeur voor passagiers extra handig en veilig.
Zelfs een kleine aanrijding kan flinke kosten veroorzaken. Gelukkig laat de achteruitrijcamera precies zien wat er zich achter de auto bevindt en geeft een waarschuwingssignaal. Selecteer uw reisbestemming en het full map navigatiesysteem brengt u snel waar u moet zijn. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. Het geluidssysteem is gemakkelijk en veilig te bedienen vanaf het stuur. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Extra opties op deze auto zijn: regensensor, cruise control, keyless entry en verstelbaar stuur.
In de Nissan e-NV200 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit.
Nergens vindt u zoveel oplaadpalen als hier, bij ons. Alle reden om te kiezen voor elektrisch rijden. Overtuig uzelf met een proefrit en maak vandaag nog een afspraak!
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Kasten in laadruimte
- Voorstoelen verwarmd
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- Bluetooth
- Oplaadmogelijkheid
- Rubber mat in laadruimte
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: mrt. 2018 - dec. 2022
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 200 km
Laadvermogen: 767 kg
Wielbasis: 272 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 259 kWh/100km
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Garantie: 3
Productveiligheid
Fabrikant: Auto XL De Schans 25 2405XX ALPHEN AAN DEN RIJN, NL 0172224015 http://www.autoxl.nl info@autoxl.nl
Bedrijfsinformatie
AutoXL bestaat al vanaf 1988 en heeft zich ontwikkeld tot een van de meest betrouwbare en toonaangevende occasiondealers in Nederland. In onze moderne showroom in Alphen aan den Rijn vindt u altijd meer dan
250 scherp geprijsde occasions, zorgvuldig geselecteerd met bekende onderhoudshistorie en gegarandeerde kilometerstanden via NAP.
Wij bieden een breed assortiment elektrische auto’s (EV’s), plug-in hybrides (PHEV) en zuinige benzine- en dieselauto’s van gerenommeerde merken zoals Volkswagen, Toyota, Kia, BMW, Audi, Peugeot, Tesla en meer. Daarnaast kunt u bij ons terecht voor deskundig onderhoud, APK-keuringen en reparaties in onze moderne en volledig uitgeruste werkplaats. Ook bieden wij bandenservice, airco-onderhoud en professionele autodiagnose.
Met inruil, financiering, leasen of betalen per maand maken wij het kopen van uw ideale auto eenvoudig en betaalbaar. Of u nu op zoek bent naar een compacte stadsauto, ruime gezinswagen, youngtimer of elektrische SUV, wij helpen u graag. Met inruil profiteert u volledig van alle kortingen. (Let op: geld lenen kost geld) Wij streven altijd naar een optimale zorgeloze klantbeleving en leven daarom naar het motto: Enjoy the ride.
AutoXL is dé occasiondealer voor de regio Zuid-Holland, waaronder Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Voorschoten, Den Haag, Katwijk, Zoetermeer, Gouda, Waddinxveen, Boskoop, Alphen aan den Rijn, Woerden, Utrecht en de Bollenstreek.
Wij zijn 7 dagen per week geopend, dus ook iedere zondag bent u van harte welkom!
Bekijk ons actuele aanbod op www.autoxl.nl
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 80 kW (109 pk) |
| Max. koppel | 254 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.560 x 1.760 x 1.850 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.473 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.240 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Topsnelheid | 123 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,0 s |
| Actieradius | 200 km |
Opties
Auto XL
De Schans 252405 XX Alphen aan den Rijn



































