Mitsubishi Colt

1.1 Edition One dealer onderh. met trekhaak 1ste eigenaar

PoweredBy
Mitsubishi Colt
1.1 Edition One dealer onderh. met trekhaak 1ste eigenaar
€ 5.750201190.199 km
  • Trekhaak

    Voor aanhanger, fietsendrager, caravan

  • NAP-Check

    Kilometerstand gecontroleerd

  • Handmatig

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieHatchback (5 deuren)
KleurBruin (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 20 juli 2011
APK 25 juli 2025
BTW aftrekbaar nee
Catalogusprijs € 12.397
Wegenbelasting/3mnd € 88 - € 97

Omschrijving

Te koop deze zeer mooie, uiterst betrouwbare en dealer onderhouden Mitsubishi Colt 1.1 Edition One met slechts 90.199km gereden. Deze Mitsubishi ziet er top uit en is ook nog aantoonbaar dealer onderhouden. De lak is zeer mooi en heeft weinig krasjes of deukjes. Het interieur is zeer netjes, goed bijgehouden en rookvrij. De motor is aantoonbaar onderhouden en staat bekend op zijn betrouwbaarheid.

Verder staat ie goed op zijn all weather banden, heeft de motor een distributieketting die onderhoudsvrij is en is helemaal compleet met beide sleutels en alle boekjes. De apk word door ons vernieuwd zodat u zorgeloos kunt gaan rijden.

Kortom bent u op zoek naar een prachtige en dealer onderhouden Mitsubishi Colt? Dan is dit zeker de auto die u zoekt! Kom dus gerust langs en wij beloven u dat u zeker niet voor niks komt. De koffie staat niet klaar maar word vers voor u gezet.

We zijn een BOVAG bedrijf waar we ontzettend trots op zijn. We kunnen daardoor deze auto aanbieden met 3, 6 of zelfs met 12 maanden BOVAG garantie. Uiteraard tegen een meerprijs!

Deze advertentie is met grote zorg opgesteld. Toch kan het onverhoopt voor komen dat deze advertentie niet volledig is of een fout bevat. Derhalve is deze advertentie onder voorbehoud van druk- type- en spelfouten.

Aanvullende opties en accessoires

Comfort & Interieur

  • Achterbank neerklapbaar

Veiligheid

  • Extra getint glas

Meer informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 510 kg
Wielbasis: 250 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Beschikbare afleverpakketten:

  • Budget garantie (€ 395): Dit afleverpakket bevat: 3 maanden garantie (1e maand volledig, overige 2 maanden enkel op onderdelen), Nieuwe APK (of minimaal 6 maanden), Olie verversen & nieuwe oliefilter, Tenaamstelling van de auto, Vrijwaren van de inruilauto
  • Premium garantie (€ 695): Dit afleverpakket bevat: 6 maanden volledige garantie, Nieuwe APK, Onderhoud volgens het boekje, Tenaamstelling van de auto, Vrijwaren van de inruilauto
  • BOVAG garantie (€ 995): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 12 maanden BOVAG garantie, BOVAG 40 punten check, Nieuwe APK, Onderhoud volgens het boekje, Tenaamstelling van de auto, Vrijwaren van de inruilauto

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieHatchback (5 deuren)
KleurBruin (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 5 versnellingen, Handmatig
Aantal cilinders 3
Cilinderinhoud 1.124 cc
Max. vermogen 55 kW (75 pk)
Max. koppel 100 Nm
Lengte x breedte x hoogte 3.940 x 1.695 x 1.550 mm
Draaicirkel 10,8 m
Massa 945 kg
Max. toelaatbare massa 1.455 kg
Aanhangermassa geremd 750 kg
Aanhangermassa ongeremd 500 kg
Inhoud bagageruimte 186 - 1.032 l
Inhoud brandstoftank 47 l
Topsnelheid 165 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 14,1 s
Actieradius 959 km
Brandstofverbruik bebouwde kom 6,0 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik buitenweg 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik gecombineerd 4,9 l/100km (1 op 20,4)
CO2-uitstoot 115 g/km
EnergielabelA

Opties

Auto Mobility

De Vest 52
5555 XP Valkenswaard

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Auto Mobility

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Mitsubishi Colt is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Mitsubishi Colt