

MINI Paceman
Mini 1.6 Cooper S ALL4 Chili Pano|H/K|PDC
€ 17.500201498.687 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (3 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 4 april 2014 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 50.503 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Hierbij biedt Private Collection Cars deze prachtige Mini Paceman JCW uit 2014 aan.
Uitgevoerd in de kleur Oxfordgruen metallic met zwart lederen interieur een geweldige auto om te zien en te rijden.
Naast de standaardopties is deze mini voorzien van onder andere:
Metallic-lak
Bandensysteem Run-Flat (met Noodloopeigenschappen) 258
Buitenspiegelpakket 313
Dak zwart gespoten • Buitenspiegel zwart 383
Koplampbehuizing met donkergemaakte achtergrond (zwart) 3A2
Decor-/sierstroken op Motorkap, Achterkant Sport Stripes 3A7
Schuif-/hefdak elektrisch (Glas) 403
Bagageruimte-pakket 418
Warmtewerend glas 420
Buiten-/binnenspiegel met Dimautomaat 430
Armleuning voor 473
Stoelverwarming voor 494
Colourline 4C1
Park-Distance-Control (PDC) 507
Adaptieve bochtverlichting 524
• Knipperlichten Wit
• Bi-xenon-koplampen
• Koplampsproeiers (Koplampsproeiers)
• Licht- en regensensor
Spraaksturingssysteem 620
DAB-Tuner (Radio-ontvangst digitaal) 654
HiFi-speakersysteem Harman-Kardon 674
Audiosysteem MINI Visueel Boost (incl. LCdisplay) 6FP
Voorbereiding Mobiele telefoon/gsm met Bluetooth-interface 6NE
MP3-interface voor Mobiele telefoon/gsm 6NF
MINI Connected (Interface) 6NM
Modelreeks: mrt. 2013 - jul. 2014
Modelcode: R61
Laadvermogen: 495 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Private Collection Cars Warmoeziersweg 14 2661EH BERGSCHENHOEK, NL 0103330430 http://www.privatecollectioncars.nl info@pccars.nl
Private Collection Cars is sinds 2017 RDW-erkend en sinds 2018 BOVAG-erkend. Dit betekent dat u bij ons altijd kunt rekenen op kwaliteit, transparantie en betrouwbaarheid. Al onze voertuigen worden standaard geleverd met 1 jaar garantie, met de mogelijkheid dit uit te breiden met BOVAG-garantie. Vraag één van onze verkopers naar de voorwaarden.
Heeft u vragen over dit voertuig of de volledige optielijst? Wij zijn bereikbaar per telefoon, e-mail en WhatsApp (+31103330430) — 24/7 voor u beschikbaar.
Wij heten u van harte welkom in onze showroom in Bergschenhoek, waar u tevens terecht kunt voor onderhoud aan uw voertuig.
Are you a foreign buyer (outside the Netherlands)? Please contact us for export prices excluding taxes (BPM and/or VAT).
Private Collection Cars
Warmoeziersweg 14 — 2661 EH Bergschenhoek
+31 (0)10 333 0430 — info@pccars.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (3 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.120 x 1.790 x 1.520 mm |
| gewicht | 1.370 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.865 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Topsnelheid | 207 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 s |
| Actieradius | 610 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,3 l/100km (1 op 9,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| CO2-uitstoot | 180 g/km |
| Energielabel | G |




