

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 5 maart 2013 |
| APK | 9 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 56.444 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Met zijn geweldige prestaties en dynamische uiterlijk laat deze sportieve eyecatcher het hart van veel autoliefhebbers sneller kloppen. We hebben het hier over een Mini Mini Paceman. Een viercilinder motor en een automatische transmissie zorgen voor de uitstekende prestaties van deze auto. Van binnen is deze Mini Mini Paceman mooi uitgevoerd met een classy lederen interieur. Laat die bochten maar komen! In de sportstoelen zitten u en uw bijrijder altijd goed! Xenonverlichting zorgt voor een heldere witblauwe lichtkleur en een scherp lichtbeeld. Tot de uitrusting behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, halflederen bekleding en extra getint glas.
Onder alle omstandigheden een volmaakt geluid onderweg: het high performance audiosysteem zorgt ervoor. De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Superstrak parkeren wordt een eitje dankzij de parkeersensoren. Het drukke verkeer eist onderweg al uw aandacht op. Daarom is het goed dat deze Mini is voorzien van diverse systemen die u assisteren tijdens de rit. Een automatisch inschakelbare verlichting neemt het waar als het donker wordt of gaat schemeren, en schakelt dan automatisch de verlichting in. Op dezelfde manier "ziet" de regensensor de eerste spatjes regen en schakelt dan de ruitenwissers in, en als het harder gaat regenen zet hij de ruitenwissers ook in een snellere stand. De cruise control heeft een feilloos geheugen. Als u even vaart heeft geminderd, bent u na één klik weer op de oude snelheid. Ook navigatiesysteem, sportstuurwiel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening horen tot de voorzieningen op deze auto.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mini Mini Paceman samen. In een gevaarlijke situatie is een zo kort mogelijke remweg van levensbelang. De Brake Assist zorgt dat u dan maximaal in de ankers gaat.
Als u meer wilt weten over deze Mini, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio installatie premium
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Halogeen mistlampen
Veiligheid
- Automatisch sper differentieel
- Extra getint glas
Overige
- Visibility-pakket
Meer informatie
Laadvermogen: 495 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieurkleur: Lichtgrijs
Emissieklasse: Euro 5
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Advies : Bel altijd even om dubbel te checken of de juiste auto er nog staat om teleurstellingen te voorkomen
Al onze advertenties zijn geadverteerd *exclusief* garantie.
Garantie?
Wij werken uitsluitend met Autotrust garantie (12 maanden).
Autotrust is 100% onderdeel van Bovag.
U kunt bij ons ook terecht voor onderhoud apk vanaf €299
Onze garantiepakketten bestaan uit:
Instap garantie 12 maanden € 595,-
Uitgebreid garantie 12 maanden € 695,-
Excellent garantie 12 maanden € 995,-
Premium garantie 12 maanden € 1.495,- ( voor performance autos )
+ Eventueel €195 bijkomende kosten voor Hybride (Accu)pakket
Openingstijden
Maandag t/m Vrijdag 9:00 tot 18:00
Donderdag koopavond 9:00 tot 20:00
Zaterdag 10:00 tot 18:00
Tevens is eventueel inruil mogelijk. Voor meer foto's en informatie verwijzen wij u graag door naar onze website.
Snelste manier voor een inruil indicatie prijs is toch Whatsapp 0625403072
Wij kunnen uw inruil auto 24/7 vrijwaren en de door ons verkochte auto 24/7 tenaamstellen op uw naam.
Handige tip : Wilt u de auto direct meenemen , houdt u aub rekening met uw digitale dag limiet om te overmaken.
vaak mag u pas na 4 uur geld overmaken wanneer u uw limiet verhoogd heeft.
Liever financieren?
Wij bieden uitgebreide financieringsmogelijkheden aan. Gemakkelijk en zo geregeld! Zakelijk financieren zonder jaarcijfers mogelijk!
Uiteraard is het uw goed recht als u zelf de financiering wilt regelen bij de door u bekende partij(en).
Wij werken o.a met DTC lease, WeFinCa en nog meer partijen ...( Frank van WeFinCa is te bereiken op 0646414204 )
Tevens wordt deze auto geleverd met een uitdraai van Nationale Autopas. We doen ons best om deze auto voor u te omschrijven, maar het beste ervaart u hem als u er zelf in zit. Neemt u snel contact met ons op voor een afspraak? Koffie staat klaar!
U kunt ons dagelijks van 08:00-20:00 telefonisch en per WhatsApp bereiken op het nummer 06- 25 40 30 72.
Tevens ook via info@autohuysjager.nl Check ook onze social Media account op Instagram/Facebook/TikTok: AutohuysJager
Wij kunnen de auto maximaal een kleine dagdeel reserveren.
Ons aanbod is met uiterste zorg samengesteld. Daarnaast vinden wij het belangrijk dat de auto er minstens net zo netjes bij staat als op de foto’s van de advertentie, echter kunnen ook wij eventuele druk- en zetfouten over het hoofd zien. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Controleer daarom de auto bij bezichtiging op de aangegeven informatie uit deze advertentie zodat er geen misverstanden kunnen ontstaan.
Autohuys Jager
Gerrit kiststraat 7
1506 SZ Zaandam
Telefoon : 075 785 16 80
Mobiel / Whatsapp : 06 25 40 30 72
E-mailadres: info@autohuysjager.nl
www.autohuysjager.nl


Test: Mini Paceman (2013)
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.115 x 1.786 x 1.522 mm |
| gewicht | 1.370 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.865 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 330 - 1.080 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Topsnelheid | 207 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 s |
| Actieradius | 610 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,3 l/100km (1 op 9,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| CO2-uitstoot | 180 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Autohuys Jager
Gerrit kiststraat 71506 SZ Zaandam























































