
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
MINI Cooper
Cabrio 1.5 Sidewalk Edition | Automaat | Leder | Harman Kardon | Navigatie | Camera | 100% Dealer Onderhouden

MINI Cooper
Cabrio 1.5 Sidewalk Edition | Automaat | Leder | Harman Kardon | Navigatie | Camera | 100% Dealer Onderhouden
€ 23.450202082.418 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 30 september 2020 |
| APK | 8 april 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 41.568 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Bij het ontwerpen van de MINI Cabrio stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Ouderwets vakmanschap en natuurlijke materialen komen samen in het lederen interieur. Tijdens gure dagen is het prettig zitten in de verwarmbare voorstoelen. De comfortstoelen zitten op lange ritten zo prettig dat u bijna vergeet te pauzeren. Het elektrische cabriodak opent snel en soepel. Zo geniet u maximaal van elke kilometer die u open rijdt. Tot de uitrusting behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verwarmde ruitensproeiers en windscherm.
Het digitale dashboard vertelt u alles wat u wilt weten voor een slimme, comfortabele en veilige rit. Spraaksturing maakt het eenvoudiger en veiliger om deze auto onderweg te bedienen. Deze MINI Cabrio is 'connected'. Belangrijke functies worden permanent gemeten en zijn uit te lezen via een speciale app, ook op afstand. Muziek luisteren wordt genieten met het high performance audiosysteem. Van A naar B zonder omwegen: altijd uw eigen full map navigatiesysteem aan boord! Extra opties op deze auto zijn: achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, draadloos opladen, lederen sportstuur, parkeersensoren achter en regensensor.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze MINI Cabrio samen. Verder is deze auto uitgerust met head-up display, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Veenendaal afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-veenendaal@bochane.nl.
Autobedrijf Bochane Veenendaal behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Veenendaal is officieel dealer van RENAULT en DACIA. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan. Bochane adverteert haar voorraad onder voorbehoud van typefouten/prijswijzigingen. Wij streven ernaar om alle informatie in deze advertentie zo accuraat mogelijk weer te geven. Vertrouw niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Graag tot ziens bij Bochane Veenendaal!
Aanvullende opties en accessoires
- Navigatiesysteem full map
- voorstoelen verwarmd
- Audio installatie premium
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- comfortstoel(en)
- draadloze telefoonlader
- LED mistlampen
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Technische inspectie
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2021
Modelcode: F57
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 455 kg
Wielbasis: 250 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen):
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen - Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs):
- Minimaal 1 jaar geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud
- Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
- Technische inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
- € 25,- brandstof of volle accu
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud, Complete reinigingsbeurt binnen en buiten, Minimaal 1 jaar geldige APK, Technische inspectie, Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden, Vloeistoffen controle en bijvullen, € 25,- brandstof of volle accu
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.820 x 1.730 x 1.415 mm |
| gewicht | 1.240 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 215 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,7 s |
| Actieradius | 784 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 145 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Bochane Veenendaal
Einsteinstraat 453902 HN Veenendaal

















































