
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
1.5 Cooper 60 Year Edition harman, panodak.
€ 18.995201984.212 km


Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 28 september 2019 |
| APK | 26 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 35.682 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Deze super complete Mini Cooper is uitgerust met electrisch schuif/kantel/panodak, head up display, bruin leder, harman kardon geluidsinstallatie, parkeersensoren V+A, navigatie, Lichtmetalen velgen, privacy glass achter, verwarmde voorstoelen, Apple Carplay, led koplampen en nog vele andere extra's..........................
bent u nieuwsgierig geworden naar deze bijzondere Mini Cooper...bel ons dan of kom langs bij de Bangarage vestiging in Amstelveen
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
- Audio installatie premium
- Bluetooth
- draadloze telefoonlader
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- LED mistlampen
Extra
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Interieur & Comfort
- elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- parkeersensor voor en achter
- voorstoelen verwarmd
Meer informatie
Modelreeks: apr. 2019 - feb. 2020
Wielbasis: 250 cm
Interieurkleur: Bruin
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Optioneel afleverpakket (€ 795): Bangarage Premium afleverpakket
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK; Gratis tenaamstelling, Nationale Auto Pas, Poetsen, Reiniging interier en exterieur, Servicebeurt volgens schema, Uitgebreide inspectie, Volle tank brandstof
Referentienummer: 10314
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.821 x 1.727 x 1.415 mm |
| gewicht | 1.130 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.595 kg |
| Inhoud bagageruimte | 211 - 731 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,8 s |
| Actieradius | 784 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 116 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Bangarage Amstelveen
Grutterij 7-91185 ZT Amstelveen




