
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
Cabrio 1.5 / HUD / Carplay / Cruise / leder / Verw. Stoelen / H&K
€ 19.750201949.410 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Head-up display
Belangrijke informatie geprojecteerd voor de voorruit
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 5 april 2019 |
| APK | 5 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 42.979 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Chroom delen exterieur
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio installatie premium
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Bluetooth
- Draadloze telefoonlader
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2018 - jun. 2020
Modelcode: F57
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 465 kg
Wielbasis: 250 cm
Interieur
Interieurkleur: Bruin
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Afleverpakket Select Compleet: 12 maanden BOVAG garantie. Onderhoudsbeurt volgens schema. 12 maanden 24/7 vakgarage pechhulp Europa. Minimaal half volle tank brandstof. Airco service Nieuwe APK (indien nodig)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
Fabrikant: Jacob Schaap Select B.V. Traktieweg 4 8304BA EMMELOORD, NL 0527616752 http://www.jacobschaap.nl select@jacobschaap.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.820 x 1.730 x 1.420 mm |
| gewicht | 1.205 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 215 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,8 s |
| Actieradius | 714 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 147 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Jacob Schaap Select B.V.
Traktieweg 48304 BA Emmeloord





































































