
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
MINI Cooper
3-Deurs 1.5 136 pk, starlight bleu metallic, navigatie, keurig nette staat, NL auto met nationale auto pas

MINI Cooper
3-Deurs 1.5 136 pk, starlight bleu metallic, navigatie, keurig nette staat, NL auto met nationale auto pas
€ 10.4502018127.936 km
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 28 september 2018 |
| APK | 28 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 27.732 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
ORIGINEEL NEDERLANDSE DEALERAUTO MET ONDERHOUDSBOEKJES EN NATIONALE AUTO PAS AANWEZIG. Deze auto verkeerd zowel van binnen als van buiten in perfecte staat. ROKERSVRIJ. SCHADEVRIJ. ALLE KEURINGEN TOEGESTAAN. VASTE INTERNET PRIJS.12 MAANDEN GARANTIE VANAF € 695,- ( met deze garantie kunt u bij de merkdealer terecht bij u in de buurt)
VOOR MEER INFORMATIE:AUTOBEDRIJF E.VAN BOXTEL B.V..WWW.EVANBOXTELAUTOS.NL OOK 'S AVONDS TE BEZICHTIGEN NA TELEFONISCHE AFSPRAAK 06-50508785 OF 073-5477558.
E. van Boxtel Auto's staat al sinds 1997 voor kwaliteit en betrouwbaarheid. Wij beschikken altijd over een ruime voorraad scherp geprijsde occasions van hoge kwaliteit. Inruil is uiteraard mogelijk, en vanzelfsprekend kunt u voor de aankoop een proefrit maken.
Wilt U een kijkje komen nemen of een proefrit maken? Belt U dan even van tevoren dan weet U zeker of de auto voor U beschikbaar is.
Ons bedrijf is aangesloten bij Nationale Auto Pas.
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Is voor u een optie belangrijk, dan adviseren wij u hier specifiek naar te vragen om misverstanden te voorkomen.
Tot ziens bij E. van Boxtel Auto's B.V. Boschweg 153 5481 EE Schijndel.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Navigatie full map
Exterieur
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Overig
- Speciale kleur
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R15
Laadvermogen: 455 kg
Wielbasis: 250 cm
Emissieklasse: Euro 6
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.820 x 1.730 x 1.410 mm |
| gewicht | 1.110 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.565 kg |
| Inhoud bagageruimte | 211 - 731 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Actieradius | 727 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
E. van Boxtel Auto's
Boschweg 1535481 EE Schijndel
































