
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
Mini Cabrio 1.6
€ 3.9502009210.500 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 28 augustus 2009 |
| APK | 9 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 30.368 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
**MINI Cabrio 1.6 Cooper – Wit – Cabrio softtop – Stoer en Stijlvol**
**€ 8.950,- | Handgeschakeld | 4 zitplaatsen |
Ben jij klaar voor eindeloos rijplezier in stijl? Deze schitterende MINI Cabrio 1.6 Cooper in het elegante wit is de perfecte combinatie van charme en sportiviteit. Met zijn 88 kW (120 PK) sterke motor, voorwielaandrijving en handgeschakelde 6-versnellingsbak geniet je van dynamische prestaties én zuinigheid: slechts 5,7 l/100 km gemiddeld!
Voorzien van luxe functies zoals een elektrisch bedienbare softtop, elektrisch schuifdak, parkeersensoren achter, lichtmetalen 15-inch velgen, en een radio/cd-speler, is deze MINI de ultieme metgezel voor zonnige dagen. Comfort is gegarandeerd dankzij elektrisch verstelbare buitenspiegels, elektrische ramen voor en achter, en een in hoogte verstelbare bestuurdersstoel.
Veiligheid staat voorop: uitgerust met ABS, ESP, airbags voor en opzij, bandenspanningscontrole en elektronische remkrachtverdeling. Deze auto biedt plaats aan 4 personen en heeft een rijklaargewicht van 1.240 kg.
Deze originele Nederlands geleverde auto uit 2009 verkeert in uitstekende staat en komt met een APK die geldig is tot oktober 2026. De ideale keuze voor liefhebbers van stijlvol rijplezier zonder concessies aan veiligheid of comfort.
**Zien is verliefd worden!** Wacht niet langer en maak vandaag nog een afspraak voor een proefrit. Mis deze kans niet en ontdek zelf waarom de MINI Cabrio al jaren een icoon is! Bel nu of kom langs.
Disclaimer:
Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of (gedeeltelijk) onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Cd-wisselaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R15
Laadvermogen: 455 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 4
Staat
Schade: lichte schade
Verrijdbare schade: Ja
Schadeopmerkingen: Voor bumper rechts onder op de foto te zien
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.700 x 1.680 x 1.410 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.140 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.595 kg |
| Inhoud bagageruimte | 125 - 660 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 701 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 137 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Automotive Hoorn
De Oude Veiling 251689 AA Zwaag





























