
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
Mini Cabrio 1.6 Leer Nav/Cruise Stoelverw Pdc Clima Voll.Onderhouden!
€ 5.9502009163.789 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 11 augustus 2009 |
| APK | 13 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
In nette staat verkerende Mini Cooper Cabriolet voorzien van veel opties en 163.000km!
Deze wordt geleverd inclusief 3 maanden garantie en afleverbeurt.
Wij berekenen geen extra afleverkosten.
Inruil is mogelijk.
Druk en zetfouten onder voorbehoud.
Neem plaats in de cockpit, start de motor en voel het vermogen. Met deze sportieve Mini Mini Cabrio hebt u altijd de controle. De aandrijving van deze Mini wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Elke rit in deze Mini Mini Cabrio heeft een tikje meer, dankzij het lederen interieur. U zit er altijd warmpjes bij door de stoelverwarming. Dankzij de elektrische bediening volstaat een druk op de knop als u open of dicht wilt rijden. Dankzij de xenonverlichting profiteert u in het donker van een krachtige en heldere lichtbundel. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging zijn aan boord.
Naast de routeinformatie van het navigatiesysteem kunt u muziek via het audiosysteem ook online beluisteren via bluetooth. In een auto als deze kunt u niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. Geen parkeervak is te klein dankzij de assistentie van de parkeersensoren. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Mini zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Het is een ideaal hulpmiddel om lange ritten comfortabeler te maken. De uitrusting van deze Mini is met lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Het bandenspanningscontrolesysteem waarschuwt bij drukverlies in een van de banden. Brake assist verhoogt de remdruk in een noodsituatie zodat u sneller stil staat.
Er is nog meer te vertellen over deze auto, maar dan moet u hem ook zelf ervaren. U bent van harte welkom om hem te bekijken en om een proefrit te maken.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Chroom delen exterieur
- Halogeen mistlampen
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Laadvermogen: 455 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 4
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Jansma Auto’s Surhuisterveen is al sinds 1960 een vertrouwd begrip in Surhuisterveen en omstreken. Met jarenlange ervaring en passie voor auto’s bieden wij betrouwbare occasions van hoge kwaliteit. Wij hebben gemiddeld 30 tot 40 auto’s op voorraad en zijn gespecialiseerd in MINI. Of u nu op zoek bent naar een sportieve MINI Cooper of een andere nette occasion, bij ons vindt u altijd een zorgvuldig geselecteerd aanbod.
Al onze auto’s worden technisch gecontroleerd en rijklaar geleverd. Transparantie, eerlijk advies en persoonlijke service staan bij ons centraal. Inruil is mogelijk en wij denken graag met u mee om de juiste auto te vinden. Jansma Auto’s Surhuisterveen heet u van harte welkom voor een bezichtiging of proefrit.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.700 x 1.680 x 1.410 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.140 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.595 kg |
| Inhoud bagageruimte | 125 - 660 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 701 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 137 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Jansma Auto's
Dalweg 79231 HW Surhuisterveen







































