
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
1.6 Chili | Airco | Half leer | Spoiler | Groot onderhoud gehad
€ 4.2952008189.535 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 25 november 2008 |
| APK | 15 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 27.162 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Heeft u interesse in deze occasion? Neem dan gerust contact met ons op voor verdere vragen, het maken van een afspraak voor bezichtiging of een proefrit.
Met vriendelijk groet,
Aanvullende opties en accessoires
- chroom delen exterieur
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2006 - 2014
Modelcode: R56
Typenummer: MF31
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 475 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Interieurkleur: Cloth/leather ray carbon black
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 129 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.700 x x mm |
| gewicht | 1.040 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.515 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 740 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Harkink Automotive B.V.
Radioweg 156732 EK Harskamp


























