

MINI One
Mini 1.6 Holland Street *Panoramadak
€ 7.450201369.996 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 14 mei 2013 |
| APK | 14 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 22.199 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Dit is niet zomaar een MINI. De hoge prestaties van de motor, het strak afgestelde onderstel en de uitgekiende verhoudingen van de transmissie staan garant voor bergen rijplezier. De aandrijving van deze MINI wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De sportstoelen houden u en uw bijrijder goed op z'n plek tijdens het accelereren en bij het nemen van scherpe bochten. Het cabiogevoel komt van het elektrisch bedienbare panoramadak. Tot de uitrusting van deze MINI behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, dakspoiler, metallic lak, elektrisch bedienbare ramen voor, elektrisch verstelde en verwarmde buitenspiegels en in delen neerklapbare achterbank.
Met spraakbediening of de knoppen op het stuur regelt u het audiosysteem en het navigatiesysteem, terwijl u uw blik op de weg gericht houdt. De audio-installatie biedt daarbij glasheldere ontvangst dankzij dab-ontvangst. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. De cruise control houdt de snelheid constant. Dat is relaxt reizen! Ook lederen stuur, multi-informatie display, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en buitentemperatuurmeter horen tot de voorzieningen op deze auto.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Deze MINI is voorzien van Brake Assist, die extra remkracht geeft bij een noodstop. Het bandenspanningscontrolesysteem waakt over de hoeveelheid lucht in de banden. Bij drukverlies in een band krijgt u automatisch een waarschuwing.
Wij bieden u nu de mogelijkheid om direct online een proefrit in te plannen voor deze auto. Druk op de proefritknop en wij zetten de auto voor u klaar.
VERDER BENT U VAN HARTE WELKOM: BENT U VAN PLAN DEZE AUTO TE BEZICHTINGEN BELT U DAN VAN TE VOREN, OM ZEKER TE WETEN DAT DEZE AUTO NOG NIET IS VERKOCHT: 0181-66 07 73 – 06 227 06 101
Tevens kunt u natuurlijk uw huidige auto bij ons inruilen. Financieren is ook geen probleem, en kan ter plekke geregeld worden ! Dit kan al vanaf €50,-per maand. LET OP ! GELD LENEN KOST GELD !
Van Vliet Auto’s is al jaren een begrip in de autobranche. Wij hebben dan ook al meer dan 40 jaar ervaring in de autobranche. Tevens is Van Vliet Auto’s een familie bedrijf geworden wat van vader op zoon verder is gegaan. Ons Occasion aanbod varieert dagelijks, bezoek dus regelmatig onze website. Wij hopen u van dienst te kunnen zijn in de zoektocht naar uw nieuwe auto
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0181-660773).
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R15
Laadvermogen: 475 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 140 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.720 x 1.680 x 1.410 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.055 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.530 kg |
| Inhoud bagageruimte | 160 - 680 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,2 s |
| Actieradius | 740 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 127 g/km |
| Energielabel | C |





