

MINI Clubman
| Panoramadak | PDC | Cruise control |
€ 3.8992009176.197 km
Panorama dak
Extra licht door glazen dakhemel
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Extra licht door glazen dakhemel
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 16 maart 2009 |
| APK | 3 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Mini Clubman | Panoramadak | PDC | Cruise control |
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Hij is stijlvol en comfortabel, deze Mini Clubman, en hij is ontworpen om u veilig en comfortabel te laten rijden onder alle omstandigheden. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Licht en luchtpartijen: u krijgt ze bijgeleverd dankzij het glazen panoramadak. Het start-stopsysteem schakelt de motor automatisch uit wanneer u stil staat. Dit bespaart brandstof en vermindert de emissies.
Superstrak parkeren wordt een eitje dankzij de parkeersensoren. Deze Mini is voorzien van buitentemperatuurmeter en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Zoals u mag verwachten van deze Mini Clubman is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Een langere remweg, meer slijtage, grotere kans op een klapband: te weinig lucht in de banden is een slecht idee. Daarom checkt het bandenspanningscontrolesysteem automatisch of de druk in de banden nog op peil is.
Als u nieuwsgierig bent naar deze auto, neem dan snel contact met ons op.
Bekijk ook onze andere advertenties, wij hebben meerdere voertuigen op voorraad.
www.guanautomotive.nl
Inruilen van uw huidige auto behoort ook tot de mogelijkheden.
Tevens is het ook mogelijk om een financiering aan te vragen op onze auto's , vraag naar de mogelijkheden.
U kunt van Maandag tot en met Vrijdag van 08.30 t/m 17.30 bij ons terecht evenals de zaterdag van 09.00 tot en met 17.00. Een afspraak of proefrit maken buiten genoemde openingstijden is ook mogelijk. Neem hiervoor contact met ons op. Tevens zijn wij zeven dagen per week telefonisch te bereiken voor informatie of het inplannen van een proefrit. Al onze advertenties worden met zorg en aandacht samengesteld. Wij staan echter niet garant voor eventuele onjuistheden over de uitrusting, specificaties en of getoonde opties.
Guan automotive
Bloemenlaan 1A
2235EM Valkenburg
06-40 30 91 22
info@guanautomotive.nl
www.guanautomotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.397 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 140 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.940 x 1.680 x 14.260 mm |
| gewicht | 1.115 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.640 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,6 s |
| Actieradius | 740 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 130 g/km |
| Energielabel | B |





