

MINI Clubman
1.5 Cooper Chili NAVI PANO CAMERA HEAD UP ECC CRUISE.
€ 13.5002017123.223 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (6 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 april 2017 |
| APK | 29 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 39.346 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Mini Clubman 1.5 Cooper Chili NAVI PANO CAMERA HEAD UP ECC CRUISE.
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Bij de bouw van de Mini Clubman wordt niets aan het toeval overgelaten. Vandaar dat hier een auto staat die in optimale conditie verkeert. De aandrijving van deze Mini wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. De strakke sportstoelen hebben niet alleen de looks, maar bewijzen ook hun functie als u wat meer vraagt in de uitdagende bochten. Een heerlijk zonnetje, of indrukwekkende wolkenpartijen? Bekijk ze onbelemmerd door het elektrisch bediende glazen panoramadak. Natuurlijk behoren 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, halflederen bekleding, dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Overzichtelijk en veilig parkeren met de achteruitrijcamera. Overal en altijd. Spraakbediening herkent uw stem en voert opdrachten uit terwijl u beide handen aan het stuur houdt. De kortste weg, de zuinigste weg, de snelste weg... elke weg is te vinden met het full map navigatiesysteem. Radarsensoren aan de achterkant van de auto zorgen voor een achteropkomend verkeer waarschuwing als de afstand tot het verkeer achter te klein wordt. Dankzij automatische airconditioning is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Deze auto is voorzien van DAB ontvangst, regensensor, cruise control, sportstuurwiel, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
Zoals u mag verwachten van deze Mini Clubman is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Met de vermoeidheidsassistent bent u ook op lange ritten veilig op pad. Het systeem geeft een waarschuwing zodra het tijd is voor een pauze. In deze Mini vinden we verder een head-up display, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Natuurlijk bent u van harte welkom om deze Mini in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
U kunt deze deze auto financieren vanaf €249,00 per maand.
Voor meer vragen of informatie kunt u ons altijd bellen mailen of smsen.
Kijk ook eens naar onze andere voordelige advertenties.
Onze garantie/rijklaar pakketten
Instapgarantie (€399,-)
Auto's van 10 - 15 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent garantie (€499,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent plus garantie (€699,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Grote onderhoudsbeurt.
Exclusive garantie (€1499,-)
Speciaal voor onze exclusives.
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie
Nieuwe APK.
Algehele check
Inclusief onderhoudsbeurt.
Onze advertenties worden met grote zorgvuldigheid op het internet geplaatst. Mocht er onverhoopt toch een fout in staan, dan kan hieraan geen rechten worden ontleend.
Financiering is mogelijk.
Whatsapp nummer voor:
RTO Autoservice Stadskanaal
06-11 86 66 32
Whatsapp nummer voor:
RTO Exclusive
06- 25 37 00 90
RTO Autoservice Stadskanaal
Veenstraat 3
9502EZ Stadskanaal
0599727012
stadskanaal@rtoautoservice.nl
www.rtoautoservice.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (6 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.250 x 1.800 x 14.410 mm |
| gewicht | 1.275 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.870 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud bagageruimte | 360 - 1.250 l |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 923 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 121 g/km |
| Energielabel | C |





