

MINI Clubman
Mini (f54) 2.0 192pk Cooper S Chili Nav/Sport/
€ 16.9952018112.605 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 september 2018 |
| APK | 31 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 42.216 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Hij zorgt voor een ontspannen rijervaring, deze MINI Clubman. Het is een auto uit 2018, op de teller staat een kilometerstand van 112.605. Hij heeft een krachtige 2.0 benzinemotor met 192pk en een zesversnellingsbak. Pittig rijden wordt nog comfortabeler dankzij de fraaie sportstoelen. Ook is de auto voorzien van: 17 inch lichtmetalen velgen,
LED-achterlichten, metallic lak, elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels, LED-koplampen met LED dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Rijke klankkleur en een indrukwekkend geluidsspectrum komen van het Harman/Kardon audiosysteem. Gemak en veiligheid gaan prachtig samen. Bijvoorbeeld door de audiobediening op het stuur. Het in dashboard opgenomen navigatiesysteem brengt u soepel en vlot naar uw bestemming. De parkeersensoren waarschuwen wanneer u te krap inparkeert of dat ene paaltje niet hebt gezien. Nooit meer last van een slapende rechtervoet dankzij de uitgekiende cruise control! De uitrusting van deze auto is met 3-spaaks lederen sportstuur, boordcomputer, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening behoorlijk compleet.
Meer weten over deze auto? U bent van harte welkom om hem te komen bekijken.
Aanvullende BOVAG/Autotrust-garantie tot 24 maanden mogelijk tegen meerprijs. Standaard drie maanden garantie op het draaiende gedeelte van de motor en de versnellingsbak.
Voor een bezichtiging of proefrit neem contact met ons op voor een afspraak via 0348 - 56 19 56 of mail naar info@woutverweijautos.nl. Inruil van uw auto is uiteraard ook mogelijk!
Wout Verweij Auto's is een BOVAG-aangesloten familiebedrijf dat zich sinds 1962 bezighoudt met de in- en verkoop van occasions. Wij hebben een eigen volledig uitgeruste werkplaats, ook met APK en aircoservice etc., aflevering op zeer korte termijn is daarom ook mogelijk. Vrijwel alle auto's zijn dealer/autobedrijf onderhouden met volledige servicehistorie en inclusief een teller rapport . Financiering en/of inruil van uw huidige auto is uiteraard geen probleem. Tot ziens in onze showroom in Oudewater! (Kerkwetering 10 3421TS).
Drie maanden garantie op het draaiende gedeelte van de motor en de versnellingsbak. BOVAG 12 maanden garantie mogelijk vanaf 495,- euro.
Modelreeks: 2015 - 2024
Modelcode: F54
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 560 kg
Wielbasis: 267 cm
Interieurkleur: Zwart
CO₂-uitstoot (NEDC): 170 g/km
Emissieklasse: Euro 6
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 141 kW (192 pk) |
| Max. koppel | 280 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.250 x 1.800 x 1.460 mm |
| gewicht | 1.360 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Inhoud bagageruimte | 360 - 1.250 l |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Topsnelheid | 228 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 727 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,4 l/100km (1 op 11,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| CO2-uitstoot | 170 g/km |
| Energielabel | F |





