

MG MG ZS
EV Long Range Luxury 70 kWh
€ 19.940202377.753 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 5 april 2023 |
| APK | 5 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 41.390 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 196 - € 214 |
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Bij van Dellen Auto’s Dokkum doen wij altijd ons uiterste best om onze advertenties zo volledig en duidelijk mogelijk op te stellen. Wij controleren de vermelde opties en specificaties zorgvuldig. Toch kan het voorkomen dat er onbedoeld een fout of onvolledigheid in een advertentie staat.
Wij adviseren daarom om bij specifieke vragen of wensen altijd even contact met ons op te nemen.
Openingstijden
U bent van harte tijdens onze openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 09:00 – 17:00
Zaterdag: 09:00 – 12:00
Zondag: Gesloten
Wij adviseren u om vooraf telefonisch contact met ons op te nemen, zodat wij kunnen controleren of het voertuig van uw interesse beschikbaar is. Zo kunnen wij u optimaal van dienst zijn. Wij staat graag voor u klaar.
Van Dellen Auto's
Beurtvaart 8A
9101RB Dokkum
0657721878
info@vandellenautos.nl
occasions.mobilox.nl/2277196-van-dellen-autos
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 115 kW (157 pk) |
| Max. koppel | 280 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.320 x 1.810 x 1.649 mm |
| gewicht | 1.595 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.070 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 448 - 1.166 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,6 s |
| Actieradius | 440 km |
| Energielabel | A |





