
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Sprinter
314 2.2 CDI L2H2 Trekhaak/Camera/navigatie
€ 25.950202033.692 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 10 november 2020 |
| APK | 27 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 64.503 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 201 - € 201 |
Omschrijving
Zeer nette en dealer onderhouden Mercedes Sprinter 314 CDI L2H2 automaat afkomstig van de 1ste eigenaar. U kunt ons bereiken op nummer 0317-358830 of op 06-41383399. Deze Sprinter is o.a. voorzien van airco, cruise control, navigatie, achteruitrijcamera, bijrijdersbank, middenarmsteun, multifunctioneel stuurwiel, lichtmetalen velgen, trekhaak, elektrisch verstelbare en inklapbare spiegels, apple carplay of android ect ect. Onderhoudshistorie en nationale autopas aanwezig. Inruil mogelijk. Bezichtiging op afspraak. Kosten rijklaarmaken € 495,-
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 2 Deuren achter
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
- Bijrijdersbank
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun
- Comfortstoel(en)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- Zijwind assistent
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: jun. 2020 - dec. 2021
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 1.037 kg
Lengte/hoogte: L2H2
Wielbasis: 392 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf van Leersum de Hofstede 43 4033BV LIENDEN, NL 0317358830 http://www.autobedrijfvanleersum.nl info@autobedrijfvanleersum.nl
Bedrijfsinformatie
Autobedrijf van Leersum heeft een uitgebreid aanbod met jonge gebruikte dealer occasions. Deze occasions worden volledig rijklaar gemaakt en zijn daarmee zo goed als nieuw. Wij kunnen u volledig inlichten over de geschiedenis van de bewuste auto en u voorzien van alle informatie die u nodig heeft om een weloverwogen keuze te maken.
Wilt u zeker weten dat u de juiste financiering en verzekering voor uw occasion afsluit? Laat u dan door ons adviseren en begeleiden. Staat de auto van uw dromen niet tussen ons aanbod? Laat het ons weten, mogelijk kunnen wij uw gewenste occasion binnen ons dealernetwerk vinden of importeren.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 105 kW (143 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.930 x 2.020 x 2.910 mm |
| gewicht | 2.163 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Actieradius | 802 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,2 l/100km (1 op 12,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
| CO2-uitstoot | 248 g/km |
Opties
Autobedrijf van Leersum
De Hofstede 434033 BV Lienden


























