
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Sprinter
214CDI 143PK L2H1 / M-Bux / Carplay / Cruisecontrol / Euro6
€ 21.850202172.133 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 20 januari 2021 |
| BTW aftrekbaar | ja |
Omschrijving
Lease v.a. €408,- per maand. Afmetingen laadruimte 326x178x165cm.
Af fabriek voorzien van:
9147 Lakkleur articwit MB 9147
C6L Multifunctioneel stuurwiel
CL1 In hoek en hoogte verstelbaar stuurwiel
CN2 Frame grille in carrosseriekleur
D51 Scheidingswand doorgaand met ruit
E1D Digitale radio (DAB)
E3M MBUX-multimediasysteem met 7 inch touchscreen
E43 Aanhangwagenstekkerdoos 13-polig
EE1 230V-stroomaansluiting
F61 Binnenspiegel
F64 Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar
F68 Buitenspiegel verwarmbaar en elektrisch verstelbaar
FF5 Opbergvak boven voorruit
FJ4 Opbergvak onder cockpit
FM3 WET WIPER SYSTEM
H15 Stoelverwarming bijrijder
H16 Stoelverwarming bestuurder
H1B Bediening tachograaf voor, onder interieurhemel
HH9 Semi-automatische airconditioning Tempmatic
J65 Buitentemperatuurmeter
JA7 Dodehoekassistent
JA8 Zijwindassistent
JF1 Regensensor
JI6 Minimuminterval 40.000 km
LA1 Grootlichtassistent
LA2 Rijlichtassistent
LB5 Derde remlicht
LC2 Led-lichtstrook in laadruimte
MJ8 ECO start-/stopsysteem
MS1 Tempomat
Q22 Trekhaak kogelkop vast
S23 Passagiersstoel, tweezits
SA5 Airbag bestuurder
SA6 Airbag passagier
SB1 Chauffeursstoel comfort
T16 Schuifdeur rechts
VF7 Stof Maturin zwart
VK8 Vloerbedekking kunststof
W54 Dubbele achterdeur 270 graden
W61 Ruit in achterklep/achterdeuren
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
- Multimedia systeem
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- Zijwind assistent
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: jun. 2020 - dec. 2021
Cabine: enkel
Kenteken: 303830
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 915 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 392 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Leaseprijs: € 408 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
Garantie: Huisgarantie
Garantie: 1 maand
Garantie: Wij bieden diverse afleverpakketten met garantiemogelijkheden tot 3 maanden en 15.000 kilometer.
Productveiligheid
Fabrikant: Dethi Vans Radeweg 2 8171MD VAASSEN, NL 0578-749001 https://www.dethivans.nl/ info@dethi.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 105 kW (143 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.900 x 1.990 x 2.340 mm |
| gewicht | 2.085 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,2 l/100km (1 op 10,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
Opties
DethiVans
Radeweg 28171 MD Vaassen






























