
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Sprinter
316CDI 164PK 7G-Tronic L2H2 / Cruisecontrol / Camera / Topstaat / Euro6
€ 20.8502020235.699 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 8 oktober 2020 |
| BTW aftrekbaar | ja |
Omschrijving
Lease v.a. €390,- per maand. Afmetingen laadruimte 326c178c190cm. Trekhaakgewicht 3.500kg mogelijk.
Af fabriek voorzien van:
9147 Lakkleur articwit MB 9147
BA3 Actief Brake Assist System
BH1 Hold-functie
C6L Multifunctioneel stuurwiel
CL1 In hoek en hoogte verstelbaar stuurwiel
D03 Dak hoog
D51 Scheidingswand doorgaand met ruit
E07 Wegrijhulp voor op hellingen
E1D Digitale radio (DAB)
E1E Navigatie
E3M MBUX-multimediasysteem met 7 inch touchscreen
ES2 Stekkerdoos 12V kofferruimte/laadruimte
ES5 Oplaadpakket dashboard
F1K Kledinghaak in cabine
F61 Binnenspiegel
F64 Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar
F68 Buitenspiegel verwarmbaar en elektrisch verstelbaar
FF5 Opbergvak boven voorruit
FG8 Bekerhouder voor
FJ1 Klapdeksel voor opbergvak
FJ4 Opbergvak onder cockpit
FJ5 Klapdeksel van opbergvakken links en rechts
G42 7G-TRONIC Plus
H12 Warmwater-extra verwarming
H15 Stoelverwarming bijrijder
H16 Stoelverwarming bestuurder
H1B Bediening tachograaf voor, onder interieurhemel
H21 Warmtewerend glas rondom met bandfilter op voorruit
H22 Verwarmbare achterruit
HH9 Semi-automatische airconditioning Tempmatic
HI1 Temperatuurzone 1 (koud/comfort)
J65 Buitentemperatuurmeter
JA7 Dodehoekassistent
JA8 Zijwindassistent
JB4 Actieve spoorassistent
JB6 Parkeerpakket met 360-graden camera
JD6 Intelligente tachograaf EU
JF1 Regensensor
JI7 Nieuw af te leggen afstand onderhoudsinterval 60000 km
L13 Mistlampen voor met afslagverlichting
L22 Achterlichten gedeeltelijk led
L65 Plafondverlichting laadruimte/passagierscompartiment met deurcontact
LA2 Rijlichtassistent
LB1 Zijmarkeringslichten
LB5 Derde remlicht
LB9 Uitstapverlichting
LC2 Led-lichtstrook in laadruimte
LC4 Comfortdakconsole
LE1 Adaptief remlicht
LG7 High Performance-koplampen led
MG3 Motor OM651 DE 22 LA 120 kW (163 pk)
MJ8 ECO start-/stopsysteem
MS1 Tempomat
S23 Passagiersstoel, tweezits
SA5 Airbag bestuurder
SA6 Airbag passagier
SB3 Geveerde bestuurdersstoel
SE5 Lendensteun bestuurdersstoel
SH1 Thorax-pelvis-sidebag bestuurder
SH2 Thorax-pelvis-sidebag bijrijder
SH9 Windowbags bestuurder en bijrijder
SK2 Stoelbezettingsherkenning bestuurdersstoel
T16 Schuifdeur rechts
T86 Instapgreep aan hoekstijl rechtsachter
V3L All-weather vloermatten
VA7 Opbergvak met net in achterdeuren
VF7 Stof Maturin zwart
W54 Dubbele achterdeur 270 graden
W61 Ruit in achterklep/achterdeuren
W70 Getint zwart glas achter
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Multimedia systeem
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- Zijwind assistent
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: jun. 2018 - dec. 2021
Cabine: enkel
Kenteken: 276299
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.310 kg
Lengte/hoogte: L2H2
Wielbasis: 366 cm
Functioneel
Afmetingen laadruimte: 326 x 178 x 190 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Leaseprijs: € 390 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
Garantie: Huisgarantie
Garantie: 1 maand
Garantie: Wij bieden diverse afleverpakketten met garantiemogelijkheden tot 3 maanden en 15.000 kilometer.
Productveiligheid
Fabrikant: Dethi Vans Radeweg 2 8171MD VAASSEN, NL 0578-749001 https://www.dethivans.nl/ info@dethi.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 121 kW (165 pk) |
| Max. koppel | 380 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.900 x 1.990 x 2.630 mm |
| gewicht | 2.190 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 71 l |
| Actieradius | 934 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
Opties
DethiVans
Radeweg 28171 MD Vaassen


































