
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz Sprinter
316 2.2 CDI Aut. L2H2 LED/ Standkachel/ 10,25”MBUX/ Stoelverw./ 360 Camera/ Climate/ 270Gr.Deuren/ Navi/ Cruise/ 17”LMV/ PDC/ Trekhaak

Mercedes-Benz Sprinter
316 2.2 CDI Aut. L2H2 LED/ Standkachel/ 10,25”MBUX/ Stoelverw./ 360 Camera/ Climate/ 270Gr.Deuren/ Navi/ Cruise/ 17”LMV/ PDC/ Trekhaak
€ 31.9442018117.678 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 1 augustus 2018 |
| BTW aftrekbaar | ja |
Omschrijving
Mercedes-Benz Sprinter 316 2.2 CDI Aut. L2H2
Voorzien van o.a.:
- LED verlichting
- Standkachel
- Climate control
- 10,25" MBUX scherm
- Stoelverwarming bestuurder
- 360 graden Camera
- 270 graden Deuren
- Navigatie
- Cruise control
- 17" Lichtmetalen velgen
- Parkeersensoren voor + achter
- Trekhaak
- 2.000 kg trekvermogen
- Passagiers airbag
- Elektrisch inklapbare spiegels
- Schuifdeur met softclose
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Lederen stuurwiel
- Laadvloer
- Laadruimte betimmering
- Laadruimte inrichting
- etc.
2 sleutels aanwezig
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterdeuren 270 graden draaibaar
- Achter deuren zonder raam
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- LED verlichting
- Parkdistance control
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak tot 2.000kg
Infotainment
- Bluetooth
- Multimedia systeem
- Navigatie af fabriek
- Navigatiesysteem full map
- Parkeercamera
- USB poort
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- Aflegvak boven hemel
- Armsteun
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Comfortstoel(en)
- Laadruimte inrichting
- Laadvloer
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot met raam
- Tussenschot volledig
Overige
- Achterwielaandrijving
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Zijwind assistent
Bedrijfsinformatie
Voor meer foto’s van deze wagen en ons complete assortiment kijkt u op www.vdhurk.nl.
LET OP: Alle prijzen zijn exclusief BTW, tenzij anders vermeld.
Aan eventuele fouten in advertenties of prijzen kunnen geen rechten worden ontleend.
Bijna 60 jaar dé bedrijfswagenspecialist.
Met een grote voorraad, Brabantse gemoedelijkheid én scherpe prijsstelling helpen wij u aan uw volgende bedrijfswagen.
App, mail, bel of kom langs voor een kennismaking.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 121 kW (165 pk) |
| Max. koppel | 380 Nm |
| gewicht | 2.190 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 71 l |
| Actieradius | 934 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| CO2-uitstoot | 184 g/km |
Opties
Van den Hurk Bedrijfswagens B.V.
Kanaaldijk Zuid West 75706 LD Helmond






















