
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz SL
500SL | Hardtop | Leder | Houtinleg Stuur & Dashboard | Volledige Historie | Concoursstaat |

Mercedes-Benz SL
500SL | Hardtop | Leder | Houtinleg Stuur & Dashboard | Volledige Historie | Concoursstaat |
€ 39.890199357.081 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 1 juli 1993 |
| APK | 5 november 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 127.844 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Deze schitterende Mercedes 500SL is er een uit de hoogste kwaliteitsklasse. Ze worden steeds zeldzamer en steeds gewilder! Echt alles aan de auto is zoals hij in 1993 de fabriek heeft verlaten. Origineel en in een conditie waaraan je kunt zien dat de vorige eigenaren hem met liefde behandeld hebben.
Over de vorige eigenaren gesproken: de auto heeft in 1993 de fabriek in Duitsland verlaten, en werd daarna nieuw geleverd in Japan. Tot 2008 is de auto in Japan verbleven, en midden 2008 is hij voor het eerst in Nederland geregistreerd en op kenteken gezet. In de jaren daarna heeft hij een aantal eigenaren gehad, die hem allen met liefde behandeld hebben. Alles is ook volledig gedocumenteerd, er zit echt heel veel aan documentatie bij. Daarop is ook te zien dat er geen dubbeltje bezuinigd is op het perfect houden van de auto! We nodigen u graag uit om eens "live" te komen bekijken hoe fantastisch deze 500SL is, want foto's geven een goed beeld, maar niets kan u laten ervaren hoe het voelt om deze auto echt te ervaren. U bent van harte welkom.
Neem voor meer informatie over deze auto vrijblijvend contact met ons op! Wij zijn bereikbaar per mail op info@reijndersvanvliet.nl of per telefoon of WhatsApp op +31(0)6-11 80 57 58.
Uiteraard ontvangen wij u ook graag op onze locatie in Udenhout, waar wij u graag op afspraak ontvangen om uitgebreid tijd voor u te hebben.
Al onze auto's voldoen aan onze zeer hoge kwaliteitseisen en zijn onderworpen aan onze 111-punten check alvorens ze in onze voorraad worden opgenomen.
Daarnaast worden al onze auto's geleverd met een geldende APK & 1 jaar BOVAG garantie of fabrieksgarantie, tenzij expliciet anders aangegeven.
Minimaal 1 jaar na uw aankoop onbezorgd rijden? Vraag dan naar onze onderhoudspakketten, wij maken u daarvoor graag een scherpe aanbieding!
(deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld, echter kan er een afwijking in uitvoering en/of opties voor komen. Bij twijfel hierover verzoeken wij u gaarne contact met ons op te nemen zodat wij het voor u kunnen nazien. Aan deze advertentie zijn geen rechten en/of plichten te ontlenen. Druk- en spelfouten voorbehouden.)
Aanvullende opties en accessoires
- Accu 100 Ah
- Achterruit verwarmbaar (Composietglas)
- Airconditioning (Varianten)
- Automatische airconditioning (Thermotronik) (581)
- Automatische transmissie - Varianten
- Banden 225/55 R16 ..Z
- Buitenspiegel electr. verstelbaar, rechts
- Carrosserie: 2-deurs
- Centrale binnenvergrendeling voor Opbergvak
- Dynamo 100 A
- Interieurinrichting: Hout Wortelnoten
- Katalysator geregeld
- Knipperlichten aan de zijkant (341)
- Koplamphoogteregeling
- Lichtmetalen velgen 8x16
- Mistlamp
- Motor - Restwarmtebenutting (MRA)
- Motor 5,0 L - 240 kW V8 32V Katalysator
- Schakel-/selectiehefboomgreep Leer
- Stoelverwarming voor (873)
- Stoel voor rechts electr. verstelbaar (met Memory) (242)
- Stuurkolom (Stuur) electr. verstelbaar
- Transmissie Automaat
- Tweetonige hoorn
- Uitstaplampen
- Velgdesign: 15-gaten
- Voorruit Composietglas
- Warmtewerend glas / aan de voorkant: Bandfilter / achter: Hechting (592)
- Zonnekleppen met Spiegel (verlicht)
Meer informatie
Modelreeks: 1993 - 2001
Modelcode: R129
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 440 kg
Wielbasis: 252 cm
Interieurkleur: Zwart leder
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 12,9 l/100km (1 op 7,8)
Inbegrepen afleverpakket: Zonder garantie: De prijs van deze auto is zonder garantie, maar met een geldige APK van minimaal 6 maanden. Afhankelijk van de leeftijd en kilometers van de auto, bieden wij u de mogelijkheid om tegen meerprijs garantie af te sluiten. Vraag bij onze verkopers naar meer informatie hierover, zij helpen u graag!
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4.973 cc |
| Max. vermogen | 235 kW (320 pk) |
| gewicht | 1.750 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.190 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,5 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 12,8 l/100km (1 op 7,8) |
| CO2-uitstoot | 306 g/km |
Opties
Reijnders & Van Vliet BV
Nijverheidsweg 115071 NL Udenhout


























































