Mercedes-Benz GLC

300de 4MATIC Business Solution Luxury Aut. Leder|1e Eig|Carplay|Navi|Clima|Camera

PoweredBy
Mercedes-Benz GLC
300de 4MATIC Business Solution Luxury Aut. Leder|1e Eig|Carplay|Navi|Clima|Camera
€ 38.950202286.732 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • NAP-Check

    Kilometerstand gecontroleerd

Kenmerken

BrandstofElektro/Diesel
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 7 maart 2022
APK 7 maart 2026
BTW aftrekbaar ja
Catalogusprijs € 70.321
Wegenbelasting/3mnd € 523 - € 552

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan FLEVO Mobiel

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Mercedes-Benz GLC is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Mercedes-Benz GLC

Omschrijving

'The best or nothing', zeggen ze bij Mercedes. En daar is deze Mercedes-Benz GLC-klasse het bewijs van. In deze auto vindt u een viercilinder motor en een automatische transmissie. Het interieur is luxe uitgevoerd met leren bekleding. Deze Mercedes-Benz GLC-klasse legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. De elektrische achterklep opent met een druk op de knop, zodat u gemakkelijk toegang heeft tot de bagageruimte. Natuurlijk behoren LED koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging ook tot de uitrusting van deze complete auto.

Dankzij het digitale dashboard in deze auto kan u de interface van uw cockpit personaliseren. Een vergeten muurtje, een verborgen paaltje? Dat gebeurt niet meer, dankzij de achteruitrijcamera. Uw smartphone is tegenwoordig de sleutel tot heel veel. Ook voor deze auto. Remote services, noemen we dat. Waar u ook bent, contact houden is een eitje. Ook over uw schouder ziet u onderweg niet alles wat er aan de achterzijde gebeurt. Daarom heeft deze Mercedes-Benz GLC-klasse een achteropkomend verkeer waarschuwing. Of het buiten nu warm is of koud, dankzij automatische airconditioning is het binnen altijd behaaglijk. U bent in deze Mercedes-Benz ook voorzien van dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem, schakel flippers aan het stuur, DAB ontvangst, regensensor en cruise control.

De Mercedes-Benz GLC-klasse is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor u de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Op een kop-staartbotsing zit niemand te wachten. Daarom is de forward collision warning onderweg constant alert en berekent via een sensor de veilige afstand tot voorliggers. Vermoeid achter het stuur zitten vergroot de kans op een ongeval. Vermoeidheidsherkenning waarschuwt tijdig als u aan een rustpauze toe bent. In gevaarlijke verkeerssituaties helpt het accident avoidance system om een aanrijding te vookomen. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.

Heeft u interesse in deze mooie Mercedes-Benz? Bel ons dan of mail ons, om een afspraak te maken.

Aanvullende opties en accessoires

Comfort & Interieur

  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Connected services
  • Lendesteunen (verstelbaar)
  • Navigatie full map
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Verwarmde voorstoelen

Exterieur

  • "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19"""
  • Aluminium delen exterieur
  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Buitenspiegels met verlichting

Veiligheid

  • Extra getint glas

Overig

  • Nationale Auto Pas (NAP)
  • Oplaadmogelijkheid
  • Schakelflippers aan stuurwiel
  • vierwielaandrijving (4x4)

Meer informatie

Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 287 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Bedrijfsinformatie

Momenteel hebben wij een Handelsactie waarbij we werken met scherpe, vaste zo meeneemprijzen. Inruil is daarbij zeker mogelijk maar tegen handelsprijzen. Heeft u vragen over deze of een van onze andere occasions? Neemt u dan contact op met ons verkoopteam, zij zijn te bereiken op tel. 0321-337296. U kunt ook een mail sturen naar verkoop@flevomobiel.nl. Wij zijn u graag van dienst!

Bij de aankoop van een auto gaat het niet alleen om de auto zelf, minstens zo belangrijk is de service en garantie. Wij weten bij Flevo Mobiel als geen ander dat de afweging voor service/garantie voor iedere klant anders ligt. Om deze reden vermelden wij onze zekerheidspakketten los van de verkoopprijs van de auto. U heeft als klant zelf de keuze voor één van onze zekerheidspakketten, elk met z’n specifieke kenmerken en bijbehorende prijs. Bekijk op onze website de kenmerken van de pakketten “Standaard”, ‘’Budget”, “Premium” of ”Deluxe”.

Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.

Specificaties

BrandstofElektro/Diesel
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voor_en_achterwiel
Transmissie 9 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.950 cc
Max. vermogen 143 kW (195 pk)
Max. koppel 400 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.658 x 1.890 x 1.644 mm
Draaicirkel 11,8 m
Massa 2.015 kg
Max. toelaatbare massa 2.650 kg
Aanhangermassa geremd 2.000 kg
Aanhangermassa ongeremd 750 kg
Inhoud bagageruimte 395 - 1.445 l
Inhoud brandstoftank 50 l
Topsnelheid 230 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 6,2 s
Actieradius 44 km
Brandstofverbruik gecombineerd 1,9 l/100km (1 op 52,6)
CO2-uitstoot 50 g/km
EnergielabelA

Opties

FLEVO Mobiel

Handelsweg-Noord 99
8251 GM Dronten

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan FLEVO Mobiel

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Mercedes-Benz GLC is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Mercedes-Benz GLC