We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz GLA
250 e AMG Line PANORAMADAK TREKHAAK CRUISE CAMERA SFEERVERLICHTING
Mercedes GLA-klasse 250 e AMG Line PANORAMADAK TREKHAAK CRUISE CAMERA SFEERVERLICHTING
Merk: Mercedes
Model: GLA-klasse
Tellerstand: 85141 KM
Carrosserievorm: SUV
Aantal deuren: 5
Brandstofsoort: Hybride (Elektrisch/Benzine)
Accucapaciteit: 16 kWh
Bouwjaar: 2022
Transmissie: Automaat
Motorinhoud: 1332 cc
Aantal cilinders: 4
Vermogen: 160 kW / 218pk
Ledig gewicht: 1675 kg
Aantal zitplaatsen: 5
Verbruik: 1.3 l/100 km
BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
Comfort
Cruise control
Regensensor
Exterieur
AMG-styling
Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Buitenspiegels met verlichting
Chroom delen exterieur
Dakrails
Elektrisch bedienbare achterklep
Elektrisch glazen panorama-dak
Extra getint glas achter
Keyless entry
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
LED koplampen
Metaalkleur
Panoramadak
Parkeer assistent
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Trekhaak
Verlaagde carrosserie
Infotainment
DAB
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem full map + hard disk
Radio
Spraakbediening
Stuur multifunctioneel
WiFi
Interieur
Achterbank in delen neerklapbaar
Armsteun voor
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Carbonafwerking interieur
Comfortstoel(en)
Electronic climate control
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
Kunstlederen/stof bekleding
Lendesteun(en) verstelbaar
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Sportstuur
Voorstoelen verwarmd
Overige
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Autonomous Emergency Braking
Bestuurdersairbag
Bluetooth
Bots waarschuwing systeem
Connected services
Draadloze telefoonlader
Elektronisch Stabiliteits Programma
Geluidsimulator
Hoofd airbag(s) achter
Hoofd airbag(s) voor
Keyless start
Knie airbag(s)
Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
Multimedia scherm middel
Oplaadmogelijkheid
Passagiersairbag
Rijstrooksensor met correctie
Schakelpaddles
Sfeerverlichting
Stuur nappaleder
Variabele stuuroverbrenging
Volledig digitaal instrumentenpaneel
Zij airbag(s) voor
Veiligheid
Alarm klasse 1(startblokkering)
Bandenspanningscontrolesysteem
Vermoeidheidsherkenning
Hierbij bieden wij u deze bomvolle Mercedes-Benz GLA250e met een panoramadak aan.
Deze Mercedes-Benz GLA-klasse is rijk uitgerust met oa, Panoramadak, trekhaak ,cruise control, carplay, en sfeerverlichting.
Wij leveren de GLA-klasse met volledige onderhoudshistorie en een afleverbeurt inclusief 2 sleutels.
Afleverpakket Premium Occasions – €995
Wij begrijpen dat het kopen van een auto een belangrijke stap is, en daarom zorgen wij ervoor dat jouw nieuwe voertuig in uitstekende staat wordt afgeleverd. Met ons afleverpakket ben je verzekerd van de beste zorg en aandacht, zodat je met vertrouwen de weg op kunt. Wat is inbegrepen in ons afleverpakket? (Prijs: €995)
APK-keuring: De auto wordt geleverd met minimaal een jaar geldige APK, zodat je zeker weet dat de auto technisch in orde is en voldoet aan de wettelijke eisen.
Onderhoudsbeurt: Indien de auto binnen 10.000 kilometer of zes maanden (wat het eerst komt) een onderhoudsbeurt nodig heeft, voeren wij deze beurt kosteloos uit voordat je de auto ontvangt. Zo weet je zeker dat alles in topconditie is voordat je de weg op gaat.
Grondige inspectie en afstemming: Elke occasion ondergaat een uitgebreide technische inspectie. Eventuele noodzakelijke reparaties of afstellingen worden uitgevoerd om de auto in optimale staat af te leveren.
Professionele reiniging: De auto wordt zowel van binnen als van buiten grondig gereinigd, zodat je de auto in perfecte staat ontvangt, klaar om te rijden.
Volledige onderhoudshistorie: Wij zorgen ervoor dat je een compleet overzicht van de onderhoudshistorie ontvangt, zodat je weet wat er in het verleden aan de auto is gedaan.
BOVAG Garantie van 12 maanden: Je ontvangt altijd een BOVAG garantie van 12 maanden op je occasion. Dit biedt je extra zekerheid en bescherming, zodat je met een gerust hart kunt rijden.
Hulp bij registratie: Wij zorgen ervoor dat je auto geregistreerd wordt en je direct het kentekenbewijs en alle benodigde documenten ontvangt, zodat je zonder zorgen de weg op kunt.
Inruil is uiteraard mogelijk
Heeft u interesse in deze GLA-klasse neem dan gerust met ons contact op
Veltman automotive is een nieuw autobedrijf in Huizen met jarenlange dealer ervaring! Wij zijn gespecialiseerd in jonge personen- & bestelwagens en wij zijn aangesloten bij James Autoservice. Hierdoor zijn wij voor u ook het adres voor alle reparatie en onderhoudswerkzaamheden.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.