

Mercedes-Benz GLA
250 4MATIC AMBITION | NL-AUTO!
€ 17.9952014121.188 km
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Kilometer na kilometer, bocht na bocht levert deze Mercedes-Benz GLA-klasse de beste rijprestaties. Het is een auto die 121188 kilometer heeft gelopen, het bouwjaar is 2014. Deze auto wíl gewoon gezien worden: kijk maar naar de sportieve AMG-styling. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. De reis kan niet lang genoeg duren, terwijl u kilometer na kilometer plezier heeft van het elektrisch bediende glazen panorama dak en het lederen interieur. De stoelverwarming maakt het interieur snel behaaglijk op koude dagen. Xenonverlichting staat borg voor helderwit licht en een krachtige lichtbundel. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, AMG-styling, sportonderstel, warmtewerend glas, zwarte hemelbekleding en in delen neerklapbare achterbank.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Tijdens de rit bedient u het audiosysteem en het navigatiesysteem met harde schijf met de knoppen op het stuur. Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Soms heeft u meer parkeerruimte dan u denkt. Maar soms ook niet. De parkeersensoren vertellen precies hoeveel. Het luxeniveau in deze Mercedes-Benz is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. Met sportstuur met schakelpaddels, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en bagage afdekhoes is deze auto helemaal compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Mercedes-Benz GLA-klasse is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die waarneemt wanneer de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont. Soepel wegrijden op een helling is eenvoudig met de hulp van hill hold control. Een kortere remweg verkleint de kans op een aanrijding. Brake assist helpt actief mee tijdens een noodstop.
U bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken, neemt u snel contact met ons op?
Modelreeks: mrt. 2014 - mei 2017
Modelcode: X156
Laadvermogen: 585 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: UniekWagentje B.V. Beerzerhaar 33B 7685PR BEERZERVELD, NL 06-36323282 http://www.uniekwagentje.nl UniekWagentje@gmail.com
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.991 cc |
| Max. vermogen | 155 kW (211 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.470 x 1.800 x 1.540 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.405 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.990 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 421 - 1.235 l |
| Inhoud brandstoftank | 56 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,1 s |
| Actieradius | 848 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,3 l/100km (1 op 12,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| CO2-uitstoot | 154 g/km |
| Energielabel | D |





