

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 maart 2021 |
| APK | 14 april 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 62.627 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Rijklaarprijs. Mercedes-Benz GLA 250e 8G-DCT AMG in Iridiumzilver metallic. Voorzien van veel mooie opties, zoals AMG Line (exterieur + interieur) incl. 20 inch multispaaks AMG-velgen, Multibeam LED-verlichting, Nighpakket, Voorstoelen elektrisch verstelbaar met memoryfunctie, Panoramadak 2-delig incl. schuif/kandelfunctie, Keyles Go comfortpakket, Smartphone-integratie Apple Carplay en Android Auto, Mercedes-Benz HDD navigatiesysteem, Sfeerverlichting interieur 64 kleurig, Parkeerpakket, Spiegelpakket, etc. etc.
Mercedes-Benz dealeronderhouden, volledige onderhoudshistorie inbegrepen. Voorzien van accucertificaat, SOH: 96.6%. Elektrische actieradius: 61 km (WLTP). Max vermogen: 160 kW (218 pk), max. koppel: 450 Nm.
Mercedes-Benz onderhoudshistorie:
21-04-2022 / 14.507 km Service A
25-04-2023 / 28.220 km Service B
15-04-2024 / 38.967 km Service A
30-04-2025 / 43.447 km Service B
21-04-2026 / 45.618 km Service A
Mercedes-Benz configuratie:
775 - Iridiumzilver metallic lak
950 - AMG Line
RVW - 20 inch multispaaks lichtmetalen AMG-velgen
Banden 235/45 R20
651 - AMG sportstoelen in lederlook ARTICO/microvezel DINAMICA zwart
01U - Connect-services voor navigatie
13U - Voorbereiding voor EQ remote- en navigatieservices
14U - Smartphone-integratie
16U - Smartphone-integratie Apple Carplay
17U - Smartphone-integratie Android Auto
218 - Achteruitrijcamera
235 - Actieve parkeerassistent met PARKTRONIC
242 - Bijrijdersstoel elektrisch verstelbaar met memory
243 - Actieve spoorassistent
258 - Actieve remassistent
275 - Bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar met memory
287 - Achterbankleuning 40/20/40 neerklapbaar
294 - Knie-airbag
310 - Dubbele bekerhouder
345 - Regensensor
351 - Mercedes-Benz noodoproepsysteem
355 - MBUX uitgebreide functies inclusief activering spraakbediening via “Hey Mercedes”
362 - Communicatiemodule LTE (4G) voor Mercedes me connect-services
365 - HDD navigatiesysteem
367 - Live Traffic Information
38U - Remote & Charging Services Plus
413 - Panoramaschuifdak
426 - Automatische transmissie 8G-DCT
431 - Schakelpaddles
440 - Cruisecontrol met limiter
446 - Touchpad
458 - Widescreen (10,25 inch) display van combi-instrument
475 - Bandenspanningscontrolesysteem
485 - Agility Control
500 - Buitenspiegels elektrisch in- en uitklapbaar
51U - Hemelbekleding zwart
537 - Digitale radio (DAB)
543 - Zonnekleppen met verlichte make-up spiegels
554 - Trekhaakvoorbereiding
581 - Automatische 2-zone-airconditioning THERMOTRONIC
642 - MULTIBEAM LED en adaptieve grootlichtassistent plus
73B - Opbergvak in de middenconsole met deksel
772 - AMG styling
840 - Warmtewerend, donkergetint glas
853 - Advanced sound system
859 - 10,25 inch mediadisplay
873 - Stoelverwarming voor
877 - Sfeerverlichting interieur 64 kleurig
890 - EASY PACK-achterklep
B33 - Laadkabel voor wallbox en openbaar laadstation
B53 - Akoestische omgevingsbescherming
B59 - Dynamic Select (Rijmodusschakelaar)
H62 - Interieurinleg Carbonstructuur
L5C - Multifunctioneel sportstuur nappaleder, onderzijde afgevlakt
P17 - KEYLESS GO-comfortpakket
P44 - Parkeerpakket met achteruitrijcamera
P49 - Spiegelpakket
P55 - Nightpakket
U10 - Automatische uitschakeling voorpassagiersairbag
U22 - Viervoudig verstelbare lendensteunen op de voorstoelen
U62 - Licht- en zichtpakket
Rijklaarprijs incl. 6 maanden voertuiggarantie, professionele conditionering in-/exterieur, poetsbehandeling, volle tank brandstof en kenteken tenaamstelling. Meerprijs 12 maanden BOVAG-garantie (netwerkgarantie, afwikkeling in eigen regio): € 595,00. Bel voor meer informatie naar 036 - 720 0500 of mail naar info@autozaak.nl.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 20" multispaaks lichtmetalen AMG-velgen (RVW)
- AMG-styling
- Iridiumzilver (775U)
- EASY PACK-achterklep (890)
Infotainment
- Smartphone integratie (14U)
- Digitale radio (537)
- Widescreen (10,25 inch) display van combi-instrument (458)
Interieur & Comfort
- Automatische 2-zone-airconditioning THERMOTRONIC met luchtuitstroomopeningen achter (581)
- Cruisecontrol met limiter (440)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sierdelen in carbonstructuur (H62)
- variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Actieve remassistent (258)
- Actieve spoorassistent (243)
- Autonomous Emergency Braking
Overig
- Nightpakket (P55)
- Parkeerpakket (parkeer assistent) (P44)
- Premium Plus Pack (Navigatiesysteem full map, Panoramaschuifdak, Stoelverwarming voor, Adaptieve grootlichtassistent, binnen/buitensp. aut. dimmend, Buitenspiegels elektrisch in- en uitklapbaar, Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, koplampen adaptief, MULTIBEAM LED, parkeer assistent, Viervoudig verstelbare lendensteun) (PYO)
- Spiegelpakket (binnenspiegel automatisch dimmend) (P49)
- 12 maanden wettelijke garantie
- Achterklep volautomtisch openen/sluiten
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Comfort Access
- Comfortsleutel
- DAB+ radio
- Interieur voorverwarming
- LED verlichting achter
- Licht & zicht-pakket
- Matrix LED-koplampen
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Optiekpakket zwart
- Panoramadak, elektrisch bedienbaar, schuif-/kantelbaar
- Schuif/open dak
- Verwarmde voorstoelen
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2023
Modelcode: H247
Referentienummer: AZ 9716
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 620 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket 1: Levering inclusief wettelijke garantie, APK, wassen en kenteken tenaamstelling.
Dit afleverpakket bevat: 12 maanden wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Basiskleur: zilver / grijs


Mercedes-AMG GLA 35 - Rij-impressie
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.440 x 1.850 x 1.611 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.675 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.295 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 385 - 1.385 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,1 s |
| Actieradius | 62 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,4 l/100km (1 op 71,4) |
| CO2-uitstoot | 36 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Autozaak.nl
Palmpolstraat 121327 CG Almere





















