

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Geel (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 augustus 2017 |
| APK | 12 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 39.600 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Uitmuntende prestaties, dynamische rijeigenschappen en bakken vol met rijplezier, deze Mercedes-Benz GLA-klasse levert het allemaal. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Uitstekende zitsteun en een strakke look? Daar zorgen de sportstoelen voor! Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Met de achteruitrijcamera ziet u precies wat er achter de auto gebeurt. Net als een smartphone of een slimme speaker kunt u deze auto bedienen met stemcommando's. De conditie van deze auto is 24/7 inzichtelijk dankzij Connected Services. Het navigatiesysteem loodst u snel naar uw reisdoel. Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Deze Mercedes-Benz is voorzien van sportstuur met schakelpaddels, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mercedes-Benz GLA-klasse samen. Vermoeidsheidsherkenning herkent tekenen van vermoeidheid bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er ongelukken gebeuren doordat de bestuurder in slaap valt. Accident avoidance system is een pre crash systeem. Het systeem helpt u om een dreigende aanrijding te voorkomen. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Lijkt deze Mercedes-Benz u wat? Neem dan nu contact op voor een afspraak of een proefrit!Een auto als de Mercedes-Benz GLA-klasse biedt een dynamiek en comfort die typerend zijn voor de producten van de Duitse autofabrikanten. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Scherpe bochten, pittige acceleraties? In de sportstoelen blijft u altijd in positie. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. Verder is de Mercedes-Benz uitgerust met: 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Omdat u nou eenmaal geen ogen in uw achterhoofd heeft, is het altijd lastig om achteruit te rijden zonder brokken te maken. De achteruitrijcamera lost dat probleem op. Bij deze auto is uw smartphone een geavanceerde afstandsbediening. Remote services brengen u overal in contact met uw auto. Het navigatiesysteem en het audio-installatiesysteem bedient u met knoppen op het stuur of met gesproken commando's. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van automatische airconditioning is voorzien. Deze Mercedes-Benz GLA-klasse maakt het rijden graag gemakkelijk. Daarom verzorgt de regensensor de mate van ruitreiniging die de ruitenwissers moeten leveren bij neerslag. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van sportstuur met schakelpaddels, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Vermoeid achter het stuur zitten vergroot de kans op een ongeval. Vermoeidheidsherkenning waarschuwt tijdig als u aan een rustpauze toe bent. Accident avoidance system is een actief hulpmiddel om aanrijdingen te voorkomen. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Nieuwsgierig geworden? Kom deze auto dan snel bij ons bekijken.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Exterieur
- Chroom delen exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
Veiligheid
- Extra getint glas
Overig
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Nationale Auto Pas (NAP)
- Night-pakket (Extra getint glas)
- Parkeer pakket
- Style-pakket (Chroom delen exterieur, Passagiersstoel in hoogte verstelbaar)
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 605 kg
Wielbasis: 270 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Bedrijfsinformatie
Wij hebben een handelsactie waarbij we werken met scherpe, vaste zo meeneemprijzen. Inruil is daarbij uiteraard mogelijk, tegen handelsprijzen.
Heeft u vragen over deze of een van onze andere occasions? Wij helpen u graag verder. U kunt rechtstreeks contact opnemen met ons verkoopteam via tel. 0321-337296, whatsapp 06-82731846 of een e-mail sturen naar verkoop@flevomobiel.nl. Wij zijn u graag van dienst!
Bij de aankoop van een auto gaat het niet alleen om de auto zelf, minstens zo belangrijk is de service en garantie. Wij weten bij Flevo Mobiel als geen ander dat de afweging voor service/garantie voor iedere klant anders ligt. Om deze reden vermelden wij onze zekerheidspakketten los van de verkoopprijs van de auto. U heeft als klant zelf de keuze voor één van onze zekerheidspakketten, elk met z’n specifieke kenmerken en bijbehorende prijs. Bekijk op onze website de kenmerken van de pakketten “Standaard”, ‘’Budget”, “Premium” of ”Deluxe”.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.


Rij-impressie - Mercedes-Benz GLA
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Geel (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.424 x 1.804 x 1.494 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.335 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.940 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Inhoud bagageruimte | 545 - 1.235 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 s |
| Actieradius | 892 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 131 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
FLEVO Mobiel
Handelsweg-Noord 998251 GM Dronten










































