

Mercedes-Benz GLA
180 AMG PANO|CAMERA|LED|STOELVERWARMING|
€ 19.950201777.148 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 april 2017 |
| APK | 10 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 43.270 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Mercedes GLA-klasse 180 AMG PANO|CAMERA|LED|STOELVERWARMING|
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Fabelhaft. Gründlich. Spitzenklasse. Oftewel: hier hebben we te maken met een typisch Duitse Wagen. Een aantrekkelijke en fraaie optie is de expressieve AMG-styling. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Kou en regen maken geen indruk. Binnen zit u comfortabel dankzij de stoelverwarming. Daglicht valt vrij binnen door het elektrisch bediende glazen panoramadak. Xenonverlichting staat borg voor helderwit licht en een krachtige lichtbundel. Ook is de auto voorzien van: 18 inch lichtmetalen velgen, AMG-styling, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Kom maar, kom maar, kom maar... ho! Prettig hoor, zo'n achteruitrijcamera. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Mocht zich een probleem voordoen, dan krijgt u via remote services op uw smartphone te zien wat er precies aan de hand is, waar u ook bent. Een goede veiligheidsvoorziening is de stuurbediening voor belangrijke functies. De auto is natuurlijk voorzien van een navigatiesysteem en het audio-installatiesysteem biedt glasheldere geluidskwaliteit. Stel de cruise control in op de gewenste snelheid en u rijdt comfortabel en zuinig. Natuurlijk behoren keyless entry, airconditioning, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Het systeem voor vermoeidheidsherkenning neemt het waar als uw concentratie verslapt en geeft u dan een waarschuwing. Een noodstop maken doet u liever niet. Maar áls het nodig is, geeft de Brake Assist maximale ondersteuning. Ook helpen het dodehoekdetectie, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Natuurlijk bent u van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
Lok Automotive
spinveld 62
4815ht Breda
0640458111
info@lok-automotive.nl
lok-automotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.424 x 1.800 x 1.494 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.335 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Inhoud bagageruimte | 421 - 1.235 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,7 s |
| Actieradius | 909 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 131 g/km |
| Energielabel | C |





