
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz E-klasse
Coupé 200 AMG Line Pano, CarPlay, 20”
€ 41.900202165.880 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 maart 2021 |
| APK | 22 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 78.814 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Mercedes-rijders houden niet van compromissen, stellen hoge eisen aan techniek, comfort en prestaties. 'The best or nothing', is de kreet. En dat merk je aan deze E-klasse Coupé. De verschillende elementen van de AMG-styling accentueren de dynamische lijnvoering van deze E-klasse Coupé. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Elke rit in deze Mercedes-Benz E-klasse Coupé heeft een tikje meer, dankzij het lederen interieur. Deze Mercedes-Benz E-klasse Coupé legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. Fun en functie wordt samengebracht in het elektrisch bedienbare glazen panoramadak. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, AMG-styling, zwarte hemelbekleding, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Dankzij het digitale dashboard in deze auto kan u de interface van uw cockpit personaliseren. Nekkramp en verdraaide schouders zijn verleden tijd. Door de achteruitrijcamera is iedere meter achter de auto glashelder in beeld. In één oogopslag weet u de complete systeemstatus van deze auto. Dankzij Connected Services. De high-end technologie van het high performance audiosysteem staat garant voor geluid van het hoogste niveau. Qi is de standaard om uw telefoonaccu zonder snoer weer op 100% te krijgen. Met de draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons. De uitrusting van deze Mercedes-Benz is met dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, WIFI-hotspot, automatische airconditioning, sportstuur met schakelpaddels en DAB ontvangst behoorlijk compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Forward collision warning helpt u om kop-staart aanrijdingen te voorkomen. Een belangrijk veiligheidssysteem in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die u een duidelijk signaal geeft wanneer u achter het stuur in slaap dreigt te vallen. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Wij adverteren onze auto's met als optie een BOVAG Afleveringspakket, waarin 12 mnd BOVAG Garantie en een afleveringsbeurt zijn inbegrepen, kijk bij de opmerkingen voor de prijs van dit pakket. Op verzoek is tegen een meerprijs 24 mnd BOVAG garantie mogelijk.
Wilt u deze auto komen bezichtigen? LET OP: Bel altijd op het moment dat u van plan bent naar ons toe te komen, dan reserveren wij de auto definitief gedurende een af te spreken reistijd en geeft altijd uw mobiele nummer door !!
U kunt contact met ons opnemen via 0168-473435 keuze 2 verkoop.
Wij zetten de auto graag voor u gereed!
Openingstijden
Ma t/m Vrij 08.00-18.00
Zaterdag 08.00-15.00
Donderdag avond mogelijk op afspraak.
Autobedrijf van Dueren al bijna 40 jaar uw partner in mobiliteit!
Controleert u altijd bij bezichtiging of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk op de auto aanwezig zijn, wij doen onze uiterste best om de opties zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Bij jonge auto’s komt het ook steeds meer voor dat bepaalde fabrieksopties vrijgegeven worden door de fabrikant d.m.v. een abonnement of een eenmalig bedrag voor de vrijgave van de fabrieksoptie.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- AMG-styling
- Buitenspiegel automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels meegespoten
- Elektrisch glazen panorama-dak
Infotainment
- Audioaansluiting USB
- Audio installatie premium
- Burmester Surround System
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lederen interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Advantage-pakket (Binnenspiegel automatisch dimmend, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Voorstoelen verwarmd)
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- kunstlederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- WiFi
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2020 - mrt. 2023
Modelcode: C238
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 640 kg
Wielbasis: 287 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 1.295): 12 MND BOVAG garantiepakket € 1.295,-: Met dit pakket leveren wij de auto af met: - 100 punten check - Tenaamstellen - Onderhoud volgens fabrieksinterval - Nieuwe APK - Poetsen - BOVAG garantie 12 maanden - Halve tank brandstof Heeft u vragen neem dan contact met ons op via 0168-473435 keuze 2 verkoop.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Van Dueren den Hollander Steenpad 9 4797SG WILLEMSTAD NB, NL 0168473435 http://www.dueren.nl info@dueren.nl
Bedrijfsinformatie
De verkoopprijs betreft een meeneemprijs! Kies voor een afleverpakket met garantie!
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.991 cc |
| Max. vermogen | 155 kW (211 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.850 x 1.860 x 1.460 mm |
| gewicht | 1.650 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.290 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 405 l |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Topsnelheid | 237 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,6 s |
| Actieradius | 904 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| CO2-uitstoot | 181 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autobedrijf Van Dueren Den Hollander BV
Steenpad 94797 SG Willemstad











































