

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 november 2020 |
| APK | 7 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 636 - € 667 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Audio installatie high-end
- Audio installatie premium
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- AMG-styling
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Matrix LED koplampen
- Zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- Bots herkenning en activatie
- Extra getint glas
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurhulp
Overig
- Advantage-pakket (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Parkeersensor voor en achter, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- Memory Pack (Buitenspiegels elektrisch met geheugen, Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen, Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen)
- Optie-pakket (Elektrisch zonnescherm achterruit, Zonnescherm zijruiten)
- Premium-pakket (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Matrix LED koplampen, Parkeersensor voor en achter, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- Premium Plus-pakket (Audio installatie premium, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels elektrisch met geheugen, Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen, Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen, Matrix LED koplampen, Parkeersensor voor en achter, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
Meer informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 245/45 R18
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 287 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Bedrijfsinformatie
Bij Autobedrijf Rijswijk combineren wij vakmanschap met een passie voor kwaliteit. Al jaren zijn wij gespecialiseerd in Volkswagen en Audi, en hebben wij ons ontwikkeld tot een vertrouwd adres voor liefhebbers van het VAG-segment.
Met een voorraad van ruim 200 auto’s bieden wij altijd een ruime en actuele selectie, afgestemd op verschillende wensen en budgetten. Naast onze specialisatie in Volkswagen en Audi breiden wij ons aanbod steeds verder uit met merken als BMW, Mercedes-Benz en CUPRA — zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit, uitstraling en rijbeleving. Kwaliteit vinden wij dan ook belangrijk.
Wij geloven dat een auto kopen helder en zorgeloos moet zijn. Daarom staan transparantie, persoonlijke aandacht en duidelijke afspraken centraal. Als BOVAG- en RDW-erkend autobedrijf bieden wij de zekerheid en garanties die u mag verwachten. Het BOVAG-keurmerk onderstreept onze betrouwbaarheid en wordt continu getoetst aan strenge kwaliteitseisen. Door regelmatige controles wordt erop toegezien dat wij hieraan ook blijven voldoen.
Financieren is mogelijk, voor zowel particuliere als zakelijke klanten. Wij bieden de scherpste mogelijkheden aan om uw aankoop te financieren. Binnen 24u is het mogelijk om uw financiering rond te krijgen.
Voordelen van een nieuwe auto kopen bij Autobedrijf Rijswijk:
- BOVAG garage
- Geen afleverkosten, auto wordt rijklaar afgeleverd
- Kosteloos uw nieuwe auto tenaamstellen
- Inruilservice bij overstap naar uw volgende auto
- Financiering is mogelijk
- Inruil is mogelijk
- Flexibele openingstijden (7 dagen per week en ook in de avonden)
- Oude auto kosteloos vrijwaren
LET OP!
Wij werken op afspraak en adviseren daarom om eerst met ons contact op te nemen voordat u ons showroom bezoekt. Zo zorgen wij dat er voldoende tijd is om u te woord te staan en kunnen we teleurstellingen voorkomen.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.950 cc |
| Max. vermogen | 143 kW (195 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.840 x 1.860 x 1.430 mm |
| gewicht | 1.770 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.380 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 237 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 137 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
BS Rijswijk Automotive B.V.
Poldermeesterstraat 162288 GV Rijswijk





























